Молитви, що рятують від депресії і відчаю

Господь, Ти - джерело нашої віри і Той, хто доводить її до повної досконалості.

Молитва про наполегливість в повсякденному житті

Батько, Ти відновлюєш і зміцнюєш нас після того, як ми переживаємо страждання. Ви відновлюєте нас після наших негараздів. Хоча ми переживаємо труднощі та багато разів відчуваємо себе переможеними, ми впевнені у Твоїй турботі. За Твоєї милості ми можемо перемогти, якщо будемо наполегливі. Допоможіть мені твердо тримати все це в пам’яті, коли я займаюся повсякденною роботою. Тримайте мене сильним і наполегливим, коли я виконую свої обов’язки та зобов’язання. Підбадьорте мене, коли я втомився. Так збережу я непохитну рішучість переслідувати свої цілі в житті. Амінь.

Сила Божої молитви про незмінну любов

Батько, Ти – наш завжди вірний і люблячий Бог. Ви дбаєте про нас без винятку. Ви обов’язково нас підтримуєте. Коли тривожні думки мучать мене, Ти підбадьорював мене своїм втішає присутністю. Коли сумніви та слабкість мене турбують, Ти підтримуєш мене Своєю незмінною любов’ю. Без Тебе як мого постійної допомоги я б впав в депресію і відчай. Постійно нагадуй мені про Твою непохитною любові та дай мені рішучість вистояти у труднощах, тому що Твоя любов ніколи не припиняється, і Твоя допомога ніколи не перестає. Амінь.

Зосередження на Ісусову молитву

Господь, Ти – джерело нашої віри та Той, хто доводить її до повної досконалості. Ви зробили це можливим, перенісши несправедливу смерть і дозволивши осоромити себе на хресті. Ви залишили розраду на небесах, щоб стати для нас прикладом страждань і стійкості. Коли ми натрапляємо на труднощі та негараздами, допоможіть нам вчитися у Вас і зосередитися на тому, що Ви для нас зробили. Навчи нас терпляче і терпляче проходити призначений нам життєвий курс. Амінь.

Розуміння того, що Бог завжди пам’ятає молитву

Вірний Батько, Ти завжди пам’ятаєш наші труди, нашу боротьбу, наші негаразди та наші страждання в наших зусиллях твердо стояти в житті для Твоєї слави. Ви бачите, як ми прагнемо бути схожими на Вас. Допоможіть нам зосередитися на цій істині та дайте нам сміливість продовжувати діяти з повною впевненістю в надії, яку ми відчуваємо до Вас, знаючи, що через віру і терпіння ми в кінцевому підсумку повністю реалізуємо і випробуємо Ваші обіцянки. Амінь.

Популярне

Схожі статті

Навіть кондитери питали цей мій ходовий рецепт: солона карамель для тортів та десертів. Зовсім не гірчить

Солона карамель — це вишуканий інгредієнт, який здатен трансформувати будь-який десерт у справжній шедевр. Приготування потребує уваги, але водночас - немає нічого складного.

“До сліз”: Марічка Падалко розчулила кадрами з сімейного архіву, на яких її чоловік Єгор Соболєв і 3 дітей

Марічка Падалко поділились з аудиторією зворушливим відео, на якому батько-захисник проводить час зі своїми трьома дітьми, тим самим привітавши коханого зі святом Дня батька.

Людмила Барбір заявила, що у неї похитнулося здоров’я після конфузу в ефірі “Сніданку з 1+1”: “Тиск, серце”

Відома українська ведуча Людмила Барбір взимку цьогоріч потрапила у неприємну ситуацію. Знаменитість зізналась, як це вплинуло на її стан і здоров'я.