Молитви про мудрість, віру і напрямку в житті

Люблячий Батько, будь ласка, пішли свій Святий Дух, щоб вести мене.

Молитва про віру

Всевідець Ісус, спасибі, що ти захисник і годувальник. У вашому слові сказано, що я виправданий вірою, а не справами. Я не підкоряюся вам для того, щоб заслужити визнання, я прийнятий вірою в Ісуса. Ви чуєте мої молитви не тому, що я заслужив право бути почутим, а завдяки вірі в Ісуса. Дозволь мені виповнитися віри та здобути свободу в цьому житті віри. Господи, благослови мене і бережи мене, нехай твоє обличчя сяє на мені. Повернись до мене обличчям і дай мені спокій. Через Ісуса Христа, Господа нашого. Амінь.

Напрямок молитви

Люблячий Батько, будь ласка, пішли свій Святий Дух, щоб вести мене. Ви сказали, що ваш Дух навчить мене всьому, що приведе мене до істини. Я прошу Тебе керівництва і напрямки зараз, Господь, і молюся, щоб ти відповів на моє прохання. Ви абсолютно хороший Батько, який завжди дає своїм дітям тільки хороші подарунки. Коли я стаю пригніченим рішеннями, які стоять переді мною, будь ласка, дай мені спокій, що перевершує всяке розуміння. Очисть свій розум, щоб слідувати за тобою всім серцем, всією душею, всім розумом і всією своєю силою. Через Ісуса Христа, Господа нашого. Амінь.

Молитва про збільшення віри

Господь Ісус Христос, дякую Тобі за те, що ти знаєш усі мої потреби. Ви сказали, що якщо у мене віра мала, як гірчичне зерно, я можу перевернути гори, що для мене не буде нічого неможливого. Господи, моя віра така слабка, але я дякую Тобі за те, що ти сильний. Це не сила моєї віри робить неможливе, а ваша сила. Нехай моя віра зросте, якщо я вірю в вашу силу. З тобою немає нічого неможливого. Хай буде ваша милість з моїм духом. Через Ісуса Христа, Господа нашого. Амінь.

Молитва мудрості

Бог над усю мудрість, ти обіцяв, що, якщо комусь бракує мудрості, ми повинні запитати тебе, і ти даси нам цю мудрість. Я прошу тебе про мудрість тепер, Господь. Допоможіть мені приймати мудрі рішення для моєї користі та вашої слави. Коли я не знаю, куди йти, я прошу, щоб я знав про твою присутність поруч зі мною, направляючи мене в правильному напрямку. Я не хочу нікуди йти без тебе, Господь, тому що бути у твоїй присутності – найкраще місце для мене. Захисти мене від шкоди та направ мої кроки. Через Ісуса Христа, Господа нашого. Амінь.

Популярне

Схожі статті

Хоче струнку фігуру і об’їдається кебабами: Ані Лорак ледве втислася у вузьку сукню для червоної доріжки

Колись відома в Україні співачка Ані Лорак показалась на червоній доріжці на музикальному фестивалі у Баку. Зірка розповіла, як стежить за фігурою.

“Провидіння надсилало попередження”: У Кароль загорілася фата, у Білик згорів ресторан, Камалія обпекла ногу

Трапляється, що доля надсилає нам повідомлення, але ми не завжди можемо вчасно розгадати ці знаки. Лише пригадуючи минуле, Кароль, Білик, Камалія усвідомили, що означали погані прикмети.

Ця актриса могла зіграти руду бестію Хюррем Султан замість Мер’єм Узерлі. Дивіться, як вона виглядає зараз

Відома турецька актриса Мер'єм Узерлі могла б і не стати всесвітньою зіркою, якби не випадковість. Актрису хотіли замінити на іншу знаменитість у стрічці "Величне століття".