Молитви, про зміцнення відносин у змішаній родині і сімейній опорі на Бога

Господи, допоможіть нам знайти спокій, знаючи, що перш за все на Тебе слід покладатися.

Молитва про зміцнення віри в змішаній родині

Бог, що сидить на Троні, Ти дав нам багато прикладів гідності змішаних сімей. Сам наш Господь Ісус був вихований святим Йосифом, який не був його біологічним батьком. З огляду на, що Ви працюєте в змішаних сім’ях, я прошу Вас забезпечити нам гармонійне і вірне існування в нашому домі. Нехай наші біологічні відмінності не стануть каменем спотикання між нами, але допоможуть нам подолати ці речі та рости разом як сім’я у світі через Христа, нашого Господа. Амінь.

Молитва про сімейну опору на Бога

Всемогутній Батько, якого принца або короля ми можемо розраховувати забезпечити нас? Чи є такий чоловік, який може забезпечити, як Ти? Багато довіряють державі або іншим людям. Убережи мою сім’ю від цієї спокуси. Допоможіть нам знайти спокій, знаючи, що перш за все на Вас слід покладатися. Допоможіть нам і надалі бачити Твою руку в усьому в нашому житті та зробити серця цієї сім’ї вдячними. Амінь.

Молитва про сімейні благословення

Бог благословення, пішли Твій Святий Дух працювати в моїй родині, щоб жити в гармонії згідно з Твоїм словом. Не відмовляйте нам у Своєму благословення, але нехай ця сім’я принесе багато плоду. Дивись на нас, як на великий виноградник. Працюйте всередині нас, як садівник працює в полі, щоб ви могли виростити прекрасний урожай. Амінь.

Молитва, щоб благословити нас великою кількістю сім’ї

Бог, наш Великий Годувальник, мені наказав нам плодитися і розмножуватися. Ми хочемо мати вірну сім’ю, Господь, послухай, будь ласка, мою молитву. Допоможіть нам виростити багато дітей. Не дозволяйте цій родині бути безплідною, але допоможіть нам рости, щоб ми могли бути свідками Євангелія. Дай нам мир і безпеку, щоб ми були добре підготовлені для виховання благочестивих дітей. Амінь.

Популярне

Схожі статті

“Маму не переплюнеш”: 19-річна донька Олі Полякової одягла мокре простирадло і влаштувала “водну” фотосесію

Оля Полякова одна з найобговорюваніших артисток українського шоу-бізнесу, за її життям і життям її сімʼї уважно слідкують допитливі фанати. Але цього разу старша донька співачки отримала "на горіхи".

Ви не повірите, але чоловік любить такі курячі гомілки більше, ніж шашлик: смажу з секретом на сковороді

Вже перепробували всі способи приготування курки, але хочеться чогось новенького та смачного? Пропонуємо вам неймовірно ніжний рецепт смаженої курки в соусі з томатного пюре – спробуйте!

Розставила крапки над і у питанні пластики: 37-річна киянка Каменських розповіла, чи змінювала зовнішність

Популярна українська співачка Настя Каменських поділилася секретами краси та догляду за собою. Чи вдавалася виконавиця до пластичних змін та що дозволяє артистці зберігати молодість?