Молитви про подолання страждання, стійкості і терпіння

Господи, я ні про що не буду турбуватися, замість цього в будь-якій ситуації, в молитвах і проханнях, з подякою я буду викладати свої прохання Тобі.

Молитва про терпіння

Господи, Твоє слово говорить, що краще бути терплячим, ніж воїном, краще мати самовладання, ніж підкорювати місто. Я молюся, щоб я мовчав і залишався терплячим у всьому. Я заявляю, що не буду реагувати через емоції, натомість я буду роздумувати та чекати, перш ніж діяти. Терпіння краще мати, ніж силу тому Господи, допоможи мені залишатися терплячим. Амінь.

Молитва про одкровення

Святий Боже, Твоє слово стверджує, що одкровення чекає призначеного часу, воно говорить про кінець і не виявиться помилковим. Хоча воно затримується, я повинен його дочекатися, тому що воно обов’язково настане і не затримається. Господи, дай мені сили чекати Твоїх обіцянок. Допоможіть мені зберігати терпіння, коли кінцева мета здається такою недосяжною. Так само як я повинен чекати Твого одкровення, я молюся, щоб я навчився терпляче і з розумінням чекати всього, що має відбутися в моєму житті. Амінь.

 ""

Молитва про спокій

Господи, я ні про що не буду турбуватися, замість цього в будь-якій ситуації, в молитвах і проханнях, з подякою я буду викладати свої прохання Тобі. Я не дозволю страху або занепокоєння поглинути моє життя, натомість я буду терпляче чекати Твого спокою. Світ, що виходить від Тебе, перевершує всяке розуміння і буде охороняти моє серце і розум. Заздалегідь дякую Тобі за те, що дозволили мені відчути спокій і зберегти терпіння. Амінь.

Молитва про подолання страждання

Боже, слава Твоєму неперевершеному імені! Саме через Тебе я отримав доступ вірою до цієї благодаті, в якій я зараз стою. Я хвалюся надією, що Твоя слава дає мені. Не тільки це, але я радію своїм стражданням, знаючи, що страждання породжує стійкість, стійкість породжує характер, а характер породжує надію. Допоможи мені перенести мої страждання, допоможи мені прийняти будь-який час року в моєму житті. Амінь.

Схожі статті

Торт “Пташине молоко”: рецепт досконалого десерту родом із далекого дитинства — той самий смак та аромат

У кулінарії існують страви, які не лише смакують, але й переносять нас у далеке минуле, до найтепліших спогадів дитинства не лише про їжу, а, головним чином, про тих, хто годував нас цією смакотою.

Цей сніданок раз на тиждень готую обов’язково: тортилья з консервованою рибою + салат з грибами — на додачу

Девіз цього сніданку: "Максимально швидко, максимально смачно!" Пропонуємо вам дуже смачний рецепт зі звичайних продуктів для того, щоб зарядити свій організм енергією зранку й на весь день.

300 г м’ясного фаршу + лаваш: апетитні рулетики на сніданок, обід чи вечерю. Готую лише так, бо дуже смачно

Смачні рулетики з лаваша та м'яса дуже просто приготувати вдома. А для начинки можна взяти не лише м'ясний фарш, але й будь-які улюблені продукти.