ТОП-7 речей, які були колись дуже модними, а зараз нікому не потрібні

Півстоліття тому ці речі були не просто модними. Це були предмети розкоші і багатства. Зараз вони взагалі не актуальні, але тоді їх хотіли всі.
 1. Хутряна шапка. У роки СРСР купити собі натуральну шубу могли не всі. А ось хутряна шапка була більш доступною і теж показувала солідний статус.

  Хутряна шапка

 2. Золоті зуби. Вік не мав значення, золоті зуби подобались усім. У наш час в моді білосніжна посмішка без золотого блиску в роті.

  Золоті зуби

 3. Мельхіорові столові прилади. Можливо, у когось ще є на горищі та валіза зі столовими приборами. Зазвичай користувалися ними гості, так як в побуті вони дуже непрактичні. Тому, що столові прибори з цього матеріалу швидко темніли і погано чистилися. Але вони вказували на статус і дохід сім’ї.

  Мельхіорові столові прибори

 4. Сервіз і кришталь. Найкращим подарунком на будь-яке свято був чайний або кавовий сервіз. З нього рідко пили чай, так як він весь час прикрашав шафу. Теж саме і з кришталем. Важкі вази, келихи і чарки чекали гостей. Сервіз

  Кришталь

 5. Килим. З килимом на стіні було не тільки красиво, але і тепло. Напевно, усі пам’ятають ті дивні малюнки на килимі, які замінювали дітям мультики.

  Килим на стіні

 6. Стінка. Навіть в найменшій кімнаті містилася шафа-стінка, де зберігався і одяг, і ті самі чайні сервізи.

  стінка

 7. Домашній телефон. Колись не було ні інтернету, ні мобільників, але всі були щасливі. А потім з’явився домашній телефон, який підкорив багатьох, але не всі могли його купити. Тому доводилося проситися до сусіда, щоб зателефонувати далеким родичам.

  Домашній телефон

Популярне

Схожі статті

Скільки не зроблю малинового желе влітку, все одно взимку буде мало: готую без желатину, застигає як камінь

Коли вдосталь наїлися малини, надлишки можна законсервувати на зиму. Малинове желе можна приготувати, не додаючи желатин. Узимку буде справжньою знахідкою до млинців чи оладок.

Це після слів матері про її бойфренда: Уляна Матвієнко зізналася, як ставиться до творчості Тоні Матвієнко

Відома українська співачка Тоня Матвієнко виховує доньку Уляну. Нещодавно дівчина вирішила публічно висловитись про те, як ставиться до творчості своєї мами.

Від богатиря не народити Мизиночку: дружина Олександра Усика вперше показала їхню 4-місячну доньку

Не так давно відомий український боксер і спортсмен Олександр Усик став батьком. Його дружина Катерина вперше показала зовнішність їхньої доньки.