Як назвати сина: ТОП-5 сильних імен для хлопчика

Author name 1 Квітня 2020 в 19:04

Поділитися статтею

Улюблений син
Улюблений син

Ім’я має величезну силу, яка знаходиться з людиною протягом усього життя. Воно дарує базові якості своєму власникові. Тому кожна мама ретельно вибирає особливе ім’я для свого улюбленого сина.

ТОП-5 сильних імен для хлопчика:

  1. Михайло. У перекладі це іудейське ім’я означає «подібний Богу». З раннього дитинства Михайло цікавиться творчістю. Їм подобається або малювати, або співати, або грати на музичних інструментах. Вони дуже доброзичливі, чутливі і люблять допомагати людям. Тому Михайлу легко створити сім’ю. Цьому чоловікові важливо мати гармонію, як на роботі, так і в особистому житті.
  2. Дмитро ( «хлібороб») добрий і чуйний хлопець. Він завжди підтримає у важкий момент. Але характер у Дмитра непростий, він впертий і любить доводити свою думку. Такі якості допомагають йому досягати цілей. Якщо Дмитро навчиться тримати баланс між роботою і сім’єю, то він стане дуже успішною і щасливою людиною.
  3. Артем дуже спокійний і мирний хлопчик. Він легко адаптується до будь-яких життєвих ситуацій і не прив’язується до людей. Якщо він не отримує задоволення від конкретних людей, він просто перестає з ними спілкуватися. Артем в міру впевнений хлопець і не страждає егоїзмом.
  4. Єгор. Саме так потрібно називати майбутніх дипломатів. Ще з дитинства він стає лідером думок. Хлопчик Єгор дуже активний, тому батькам потрібно запасатися терпінням. Він справедливий і може постояти за себе, і захистити молодших. Єгор завжди отримує те, що хоче. Він іноді буває нервовим і йому важливо, щоб його підтримували авторитетні для нього люди.
  5. Микита. З грецького означає «переможець». Від природи у хлопчика сильна уява. Якщо батьки з дитинства допоможуть йому розвивати талант, то Микита може стати письменником. Він дуже старанний і любить шукати правду. У майбутньому він буде багато працювати, тому у нього яскрава і вдала кар’єра.
ЧИТАЙ ТАКОЖ:
Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею