Тест на уважність: знайдіть за 30 секунд на зображенні комарика, який не схожий на інших

Комарі, звичайно маленькі істоти і їх важко розгледіти, а відмінності між комарами напевно можна розгледіти тільки через збільшувальне скло.

Тварини, птахи та комахи – це основні персонажі тестів на уважність. Деякі тести настільки цікаві та складні, що людина, яка їх розгадує, може навіть не відразу вирішити таке завдання.

Однак є прості тести на уважність і тести середньої складності. Вони також цікаві, але мозок повинен перемкнутися на дрібні деталі, особливо якщо в тесті багато однакових персонажів.

Так, наприклад представлений в цій статті тест на уважність передбачений для того, щоб людина змогла перемикнути свою увагу на дрібниці. Необхідно знайти за тридцять секунд чим відрізняється один з комариків на цій картинці.

Комарі, звичайно маленькі істоти і їх важко розгледіти, а відмінності між комарами напевно можна розгледіти тільки через збільшувальне скло. Однак художник намалював комариків чималим планом, що навіть можна побачити очі комарів і їх посмішку.
Відвідуючи як комар посміхається – це напевно вже занадто сказано!

Але факт залишається фактом – на цій картинці один комарик явно відрізняється від інших. Спробуйте знайти цього комарика за тридцять секунд.

Вдалося вам відшукати ніж один з комарів відрізняється від своїх родичів?
Якщо вдалося це зробити за тридцять секунд або навіть менше, то напевно ви уважна людина і можете відразу знайти будь-яку дрібницю на зображенні або фото.

Але якщо ви витратили більше часу на розгадування цього ребуса і все-таки виявили цього комарика, то це теж непоганий результат.
Ті, хто не змогли знайти ніж один комарик відрізняється від інших комарів, може це побачити на зображенні нижче.

Гарного настрою та удачі вам в проходженні тесту!

Відмінність обведено кружком. Комарик підфарбований жовтим кольором

Популярне

Схожі статті

Щось давно не чутно: куди подівся й чим займається зараз екс-тренер “Голосу країни” і кум Горбунова Потап

Репер Потап більше не приховує своє місцезнаходження і регулярно публікує фото з країн Європи та Америки у своєму Інстаграм-блозі. Схоже, повертатися в Україну артист не поспішає.

Можна і запікати, і смажити, все одно буде смачно: тісто для пиріжків як пух. З будь-якою начинкою – шедевр

Приготування пиріжків за цим рецептом не потребує великих зусиль, але результат вас точно порадує. Тісто виходить надзвичайно ніжним і пухким, а пиріжки – смачними та ароматними.

Стакан молока, 3 яйця і варення: щотижня готую цей пуховий пиріг до чаю – мало хто знає цей чудесний рецепт

Пиріг за цим рецептом виходить дуже пухким, ніжним і не сухим. Приготувати його не складно: вам знадобляться найпростіші інгредієнти і трішки часу.