Тест на уважність: знайдіть за одну хвилину 3 відмінності на картинці з конячкою в цирку

Author name 19 Жовтня 2021 в 14:10

Поділитися статтею

Знайдіть відмінності
Знайдіть відмінності

При проходженні цього тесту на уважність, необхідно виявити три відмінності. Два відмінності ви напевно відразу зможете знайти. А третя відмінність завуальовано.

Кожна людина напевно була в цирку. Особливо в цирк люблять ходити маленькі діти. Їм подобаються клоуни, звірятка і різні акробати.
Більшість людей в цирку не можуть втриматися від сміху. А звірі радують своєю кмітливістю.

Однак це завдяки величезному і копіткій праці, який призводить до таких разючих результатів. Тигри стрибають через вогняне кільце, а ведмеді їздять на велосипедах. Навіть слон може виконувати унікальні трюки, попри свій величезний розмір.

А як ви з завмиранням серця дивіться вгору на акробатів, які виконують небезпечний стрибок. Це буває тільки в цирку.

Радують дітвору і маленькі коники – поні. Вони мініатюрні та завжди можна їх помацати за гриву, якщо дозволить дресувальник.

Художник на цій картинці намалював конячку разом з дресувальником. І при проходженні цього тесту на уважність, необхідно виявити три відмінності. Два відмінності ви напевно відразу зможете знайти. А третя відмінність завуальовано. Хоча уважний чоловік і його зможе виявити протягом однієї хвилини. Новачкові, для проходження цього тест буде потрібно більше часу.

Побачили, де відмінності на картинці з поні та дресувальником?
Вдалося їх знайти за одну хвилину?

Для тих, кому не пощастило знайти три відмінності за одну хвилину – є картинка нижче. На ній ви зможете побачити все три відмінності. А потім, коли ви будете проходити та надалі такі тести, ви швидко навчитеся знаходити відмінності.

Гарного настрою вам і удачі в проходженні тесту!

Відмінності пофарбовані в червоний колір

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею