Перший гол Гонсало Ігуаїна у Вищій футбольній лізі

Гонсало Ігуану знадобилося три гри, щоб забити свій перший гол у Вищій лізі футболу.

Кращий спосіб відреагувати на пропущений пенальті – забити голазо, і це те, що Гонсало Ігуаїн зробив у своїй третій грі з Інтер Майамі.

Гонсало Ігуаїн знадобилося три гри, щоб забити свій перший гол у Вищій лізі футболу. Аргентинський нападник дав «Інтер Майамі» перемогу з рахунком 2: 1 над «Нью-Йорк Ред Буллз» на 16-му тижні Футбольної ліги. 32-річний гравець забив приголомшливий штрафний у другій половині гри та відсвяткував цю, обнявши тренера «Інтера» Дієго Алонсо.

“Нью-Йорк Ред Буллз ” забив першим на 53-й хвилині, а двома хвилинами пізніше “Інтер Майамі ” зміг зрівняти рахунок завдяки Матіасу Пеллегріні, який забив свій перший гол в сезоні. Ближче до кінця гри Матуіді та Гонсало Ігуаїн стояли перед м’ячем і виконували штрафний удар, який змінив хід гри.

""

Після того як суддя дав свисток, Ігуаїн спрямував м’яч у протилежний кут воріт, і голкіпер NY Red Bulls Йенсен нічого не міг зробити. Згідно OptaJack, перший гол у Вищій лізі футболу Ігуаїн був забитий прямим штрафним ударом після того, як не дивно, що він ні разу не забив штрафний удар в його 428 матчах за час виступу в 5 вищих європейських лігах.

Що чекає Інтер Майамі далі?

Це була четверта перемога «Інтер Майамі» в сезоні, і зараз вони знаходяться на 12-му місці Східної конференції з 7 іграми до кінця регулярного сезону, щоб пробитися в плей-офф у своєму дебютному сезоні.