(Відео) Куряча печінка домашнього приготування в банці це дуже смачно!

Попри те, що нам доступно безліч білків, вони не володіють усіма перевагами їжі з курячої печінки. Куряча печінка особливо корисна, якщо вона вирощена в домашніх умовах або екологічно чиста.

Пропонуємо вам відео рецепт курячої печінки, приготовленої в домашніх умовах. А, як відомо, все домашнє дуже смачно. Спробуйте приготувати для себе та ваших домашніх.

Чому куряча печінка корисна для вас

Чому варто їсти курячу печінку? Наше тіло потребує білка. Білок підтримує колаген, який скріплює кістки та м’язи, будує м’язову тканину та сприяє загоєнню ран. Попри те, що нам доступно безліч білків, вони не володіють усіма перевагами їжі з курячої печінки. Куряча печінка особливо корисна, якщо вона вирощена в домашніх умовах або екологічно чиста.

Факти про харчування курячої печінки

Печінка у банку

Куряча печінка може бути відмінним джерелом корисних білків, якщо ви не готуєте її з великою кількістю жиру та солі. Печінка є одним з найбільш поживних продуктів, які ви можете їсти, тому що вона містить білок, вітаміни та мінерали.

У той час як куряча печінка має високий вміст холестерину, при пропорційному вживанні переваги набагато переважують недоліки. Деякі з переваг для здоров’я включають:
Відмінне джерело білка.
Значна частина селену є антиоксидантом.
Містить цинк, важливий для імунної системи.
Високий вміст вітамінів групи В.
Найкраще джерело вітаміну А.
Містить фолієву кислоту, що запобігає уродженим дефектам.

Схожі статті

Стейк з цвітної капусти з грибами: такого ви ще не куштували, а даремно. Це навіть краще за будь-яке м’ясо

Ця страва настільки оригінальна, що якщо ви хочете приготувати щось незвичне, то годі й шукати. Її показний вигляд, шикарна подача та неймовірний смак не залишать байдужим жодного дегустатора.

Самотній пустельник: як живе третій Президент-пенсіонер Віктор Ющенко та де зараз знаходяться його діти

Експрезидент України Віктор Ющенко – ім'я, що колись було символом боротьби за демократію та прогрес, незалежність, чесність та справедливість. З ним були пов'язані наші надії та розчарування.

Рецепт запеченої скумбрії з Іспанії: на всі свята готую тільки так. Всіх вражає не тільки смак, а й вигляд

Якщо у вас є бажання приготувати смачно відносно недорогу рибу, то пропонуємо скористатися рецептом, який ми вам зараз надамо, тому що не часто зустрінеш таку оригінальну подачу.