Що відомо про маленького сина покійної Юлії Началова, який народився після її смерті

Author name 19 Січня 2021 в 16:01

Поділитися статтею

Юлія Началова
Юлія Началова

Відома співачка Юлія Началова несподівано померла весною 2019 року в віці 38 років. Але до сих пір навколо неї багато таємниць і загадок.

Після смерті російської співачки Юлії Началова багато знаменитостей з її оточення стали давати цікаві інтерв’ю про подробиці її особистого життя – в тому числі, друзі зірки торкнулися теми спадкоємців Юлії. Справа в тому, що офіційного дитини у Началова і її чоловіка В’ячеслава Кудрі немає, тільки дочка Віра від попереднього партнера співачки – футболіста Євгена Алдонина.

Юлія Началова та Євген Алдонін
Юлія Началова та Євген Алдонін
Юлія Началова з донькою Вірою
Юлія Началова з донькою Вірою

Але подруга сім’ї, актриса Анна Калашникова, розбурхала публіку незвичайною заявою – що спільна дитина співачки і її чоловіка є і вона з’явилася на світ вже після її смерті. Як це можливо?

Вся справа в сучасних технологіях – зараз багато зірок заморожують яйцеклітини на майбутнє, адже йти в декрет посеред зльоту кар’єри мало кому хочеться, а організм не молодіє. Так поступила колись і Юлія, адже вони з В’ячеславом Кудрею зіткнулися з проблемами репродуктивного здоров’я. Обидвоє заморозили свій біоматеріал та відклали думки про поповнення на потім, поки не зрозуміли, що їм не судилося збутися – стан вже не дозволило б Началовій виносити малюка.

Юлія Началова і В'ячеслав Кудря
Юлія Началова і В’ячеслав Кудря

Тоді пара звернулася до сурогатної матері, яка народила вже овдовілому В’ячеславу сина. Вихованням хлопчика, якому зараз трохи більше року, займається сім’я померлої артистки і сам батько.

Калашникова не стверджує, що їй відома ця інформація достовірно – але подібні плани і думки не раз проскакували в їх тісному спілкуванні з Юлією. Відомо, що в останні роки свого життя Началова страждала від червоного вовчака і подагри особливо сильно. Співачки не стало навесні (16 березня) 2019 року від серцевої недостатності на тлі зараження крові.

Юлія дуже страждала через подагри
Юлія дуже страждала через подагру

А хлопчик імовірно народився в червні 2019 року, про його існуванняі говорять деякі непрямі ознаки, як регулярні закупівлі памперсів і різного дитячого харчування сім’єю Юлії.

У будь-якому випадку, як каже Ганна Калашникова, це добре, що її подруга залишила щось більш значуще, ніж просто пам’ять про себе.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею