Дружина телеведучого Остапчука Христина помічена в барі поодинці, ще й в нетверезому стані

Author name 18 March 2021 в 12:03

Поділитися статтею

Остапчук та Горняк
Остапчук та Горняк

У минулому році ведучий шоу “Маска ” на телеканалі “Україна ” Володимир Остапчук одружився вдруге. Його обраницею стала якась Христина Гірник, нотаріус.

Колишньою дружиною Володимира є Олена Войченко. Вона ж виховує і сина від Володимира. В одному зі своїх інтерв’ю Олена розповіла журналістам, як Володимир познайомився зі своєю майбутньою дружиною.

За словами Войченко, одного разу її та її чоловіка запросили на весілля в Італію спільні друзі. Однак Олена з якихось причин не змогла полетіти, і Остапчук відправився туди один. Після повернення з весілля йому стала писати загадкова дівчина на ім’я Христина. Вони спілкувалися в Інстаграм кожен день.

Олена Войченко заявляє, що Володимир Остапчук зраджував їй з Христиною Горняк ще задовго до розлучення

Сам же Володимир переконує – ніяких зрад не було. Вони розлучилися, і тільки тоді він зміг вступити в нові відносини.

Зараз Володимир і Христина проживають так званий “цукерково-букетний ” період. Однак недавно шанувальники занепокоїлися – чому це Христина і Володимир відпочивають окремо?

Спочатку Остапчук наодинці вирушив в Буковель, а зараз його пасія виклала фото з келихом ігристого з одного з барів.

“Захотілося шампанського! Коханий чоловік, цей пост для тебе: купи додому ласка, рожевого з газиками, влаштуємо собі класний вечір! Це фото з Одеси, де я вирішувала, що мені випити на сніданок: кава або шампанського! Як ви зрозуміли, вибирати я не люблю, беру все, що хочу! “,

– запевнила Христина Гірник.

Відзначимо, дітей у пари немає, але, судячи з їх висловлювань у ЗМІ, найближчим часом пара все таки замислюється скріпити свій союз поповненням.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею