Олена Кравець розплакалася, говорячи про смерть колеги: “Я досі в це не можу повірити”

Author name 3 August 2022 в 14:08

Поделитесь этой статьей

Відома українська актриса та гумористка Олена Кравець дала свіже інтерв’ю, в якому чесно розповіла про свої почуття щодо смерті Руслани Писанки.

19 липня у віці 56 років померла Руслана Писанка. Попрощалися з легендарною акторкою 2 серпня у Німеччині, де вона доживала останні дні у боротьбі із серйозною хворобою. Як стало відомо вже після смерті зірки, їй діагностували рак, який невблаганно прогресував і виявився сильнішим навіть за потужну хіміотерапію. Причина у такому раптовому відході – пізня діагностика.

У лютому 2022-го незадовго до повномасштабного російського вторгнення на територію України Руслана просто на сцені театру знепритомніла, впала та зламала ногу. Саме після цього інциденту їй зробили аналізи, що виявили онкологію.

Руслана Писанка померла від раку
Олена Кравець розплакалася, говорячи про смерть Руслани Писанки

Незважаючи на це, артистка приховувала хворобу від фанатів та колег, не втрачала позитиву та надії на одужання, говорила, що незабаром вийде на роботу навіть на милицях. Проте дива не сталося, тому її смерть стала великою втратою для всього українського шоу-бізнесу.

Вперше свої почуття у зв’язку зі втратою Писанки висловила її співведуча по шоу “Твій день” на телеканалі 1+1 Олена Кравець:

Я досі в це не можу повірити, мені здається, що вона пішла і повернеться. У мене поки що це не вкладається в голові, я з нею внутрішньо не попрощалася, – поділилася знаменитість в ефірі “Сніданку з 1+1“.

Елена Кравец расплакалась, говоря о смерти Русланы Писанки
Олена Кравець розплакалася, говорячи про смерть Руслани Писанки

Руслана Писанка – не єдина українська артистка, серце якої зупинилося через онкологію. Детальніше про це читайте тут. Втім, є й ті, хто на своєму прикладі переконався: рак не вирок. До вашої уваги зірки, яким поставили онкодіагноз, але вони не здалися і вибрали своє право на життя:

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей