Найспівочіша родичка Софії Ротару Соня Кей скасувала весілля і відмовилася співати: причини поважні

Такої слави, яку здобула Софія Ротару, ніхто з її численних родичів добитися не зміг, хоча було багато співочих претендентів. Ось і племінниця зірки Соня Кей начебто вдало розпочала сольну кар'єру і мала всі шанси втрапити до першого зіркового ешелону, але сама не захотіла продовжувати.

Коли в родині Лідії і Сергія Хлябичів народилася донечка, її назвали Софійкою на честь відомої сестри новоспеченої матусі. Жінка теж гарно співала, а її чоловік деякий час був керівником ансамблю “Черемош”. Батьки сподівалися, що Соня повторить зірковий шлях своєї рідної тітоньки і не помилилися.

Соня Кей з мамою і татом

Взявши собі псевдонім Соня Кей, дівчина почала виступати у 2012 році. Вона записувала пісні, знімала до них відео, випускала мінідиски. Співала трьома мовами – українською, англійською, російською. Юнка активно співпрацювала з українськими композиторами, зокрема, з Артемом Пивоваровим.

Трагедія і весілля сталися в один рік

У 2020 році Соня зібралася виходити заміж за українського хокеїста Олега Петрова. Весілля молодята хотіли відгуляти гучне, але на заваді стали сімейні обставини. Урочистості мали відбутися 7 червня в престижному київському ресторані. До вівтаря донечку збирався вести щасливий татко. Та не судилося.

У квітні зателефонувала Лідія і сповістила, що Сергія більше немає. Подружжя щойно повернулося з Ізраїлю. Онколікування для чоловіка начебто минуло вдало. Але ніхто не міг передбачити, що у хворого відірветься тромб.

Соня Кей тихо розписалася з Олегом Петровим

Перше, що зробила 29-річна Соня в розпачі, це скасувала святкування. У призначений день вони з Олегом (чоловік на 2 роки молодший) у вузькому родинному колі тихо розписалися. Софія Михайлівна з родиною і її співоча сестра Ауріка теж були присутніми на урочистості. Було не зовсім весело, і ніхто не танцював. Але врешті життя триває, тож нову сім’ю було створено.

Відтоді Sonya Kay ще випустила ЕР-альбом, присвятила хіт своєму коханому чоловіку і сповістила, що завершує співочу кар’єру. Почекаємо, можливо, зірка згодом змінить своє рішення, бо не зможе жити без творчості і концертів.

Поділитися статтею

Зараз читають

Печеня у духовці

Печеня у духовці – апетитна страва в рукаві для запікання зі смачною заправкою з...

Одна з найпростіших страв, яка на кожному столі займає почесне місце. Печеню у духовці можна приготувати смачно на будь-який гаманець. Пропонуємо з м'ясом і грибами.
Віктор Павлик та Катя Репяхова

Віктора Павліка і Катю Реп’яховому можна привітати, у них народився – син Михайло! (Фото)...

Всі з нетерпінням чекали появи дитини, сама мама, Віктор Павлик, лікарі та звичайно шанувальники.
Де фарбоване яйце?

Тест на пильність: знайдіть за 30 секунд фарбоване яйце серед тюльпанів

Якщо ви не змогли знайти фарбоване яйце, то на малюнку нижче ви його побачите. Відмінного вам дня та гарного настрою, а також міцного здоров'я!
У Києві горів костел Святого Миколая - всі подробиці події станом на 23:00 третього вересня

У Києві горів костел Святого Миколая (ФОТО)

Увечері 3 вересня стало відомо, що в костелі Святого Миколая в Києві сталося загоряння. Туди відразу вирушило кілька пожежних машин, щоб ліквідувати вогонь.

Популярне за тиждень

Популярне