MamaRika і Сергій Середа задумали стати батьками: яка причина переїзду в Одесу?

Author name 12 Березня 2021 в 20:03

Поділитися статтею

MamaRika
MamaRika

Як сказала співачка, вона прокинулася напередодні Нового року і зловила себе на думці, що це вже четвертий переїзд за рік.

MamaRika, яка є популярною українською співачкою спільно з чоловіком Сергієм Середою розповіли чому вони, прийняли рішення про переїзд до Одеси.

Коли вони давали інтерв’ю ЗМІ, то розповіли, що планують стати батьками та тому переїхали до Одеси з Києва. Чому їх не влаштував Київ для народження дитини?

MamaRika про материнство

В той момент коли співачка розмістила свій пост у соціальній мережі, її шанувальники подумали, що вона вже вагітна. MamaRika повідала, що вони з чоловіком мріють стати батьками, проте не ця причина стала те, що вони переїхали до Одеси.

Цей момент їх переїзду з Києва до Одеси обговорюють багато людей. Свого часу подружжя жило в різних будинках і квартирах. Тільки за один 2020 рік вони переїхали 4 рази.

MamaRika
MamaRika

Як сказала співачка, вона прокинулася напередодні Нового року і зловила себе на думці, що це вже четвертий переїзд за рік. І тут вона прийшла до думки, що головна причина їхнього переїзду не в місці проживання в Києві. І тоді вони з чоловіком зрозуміли, що потрібно змінити не квартиру або будинок, а саме місто.

Коли зірка розповіла про цю свою думки Сергію, то виявилося, що він також подумував про переїзд до Одеси. Так вони зробили та протягом декількох тижнів вони переїхали до Одеси. Живуть MamaRika з Сергієм недалеко від батьків гумориста.

Вони тимчасово знімають будинок у два поверхи, загальною площею 150 квадратних метрів. У їх користуванні перебувати невеликий басейн і барбекю.

Подружня пара прекрасно себе почувають і перебувають у піднесеному і прекрасному настрої.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею