Тетяна Литвинова розповіла, чому пішла з “МастерШеф” і чому більше туди не повернеться: “Набридло”

Ресторатор і кондитер Тетяна Литвинова цілих шість років була суддею "МастерШеф", і за цей час вона дуже полюбилася шанувальникам проекту.

У 2013 році Тетяна стала частиною головного кулінарного шоу країни і склала компанію Ектору Хіменесу Браво, а також чинному на той момент експерту Миколі Тищенку.

Вона прийшла на зміну телеведучій Жанні Бадоєвій і з перших же випусків завоювала любов багатьох глядачів, але весною 2019-го Литвинова засмутила фанатів новиною про відхід з шоу після дев’яти сезонів “МастерШеф”, включаючи дитячі та підлітковий сезони:

“Мій контракт з СТБ закінчився, і ми вирішили його не продовжувати. Час йде, умови змінюються, люди і можливості залишаються”.

Микола Тищенко, Тетяна Литвинова і Ектор Хіменес Браво
Микола Тищенко, Тетяна Литвинова та Ектор Хіменес Браво

Довгий час Тетяна не розкривала ніяких подробиць свого рішення завершити кар’єру на СТБ до тих пір, поки не завела YouTube-канал. З огляду на величезний інтерес публіки до теми відходу Литвинової з “МастерШеф”, а також в цілому її особистого життя, вона вирішила запустити рубрику чесних відповідей на найпопулярніші питання шанувальників.

Звичайно, найчастіше у неї запитують, чому вона розпрощалася з роллю експерта в улюбленому багатьма українцями кулінарного шоу, і ось що вона відповіла:

“У мене були складні, дуже складні два останні сезони на “МастерШеф”, і взагалі, потрібно давати дорогу молодим! Потрібно давати можливість реалізовуватися новим обличчям, новим людям, тому що, ну скільки можна? Ну набридло. Ну чесно. Одні і ті ж обличчя, одні і ті ж емоції, одні і ті ж слова, одні і ті ж висловлювання. Нові люди, нова кров — це завжди цікавіше”.

Тетяна Литвинова
Тетяна Литвинова

Тетяна була рада бути частиною такого масштабного проекту, проте про рішення залишити його в минулому вона не шкодує:

“Я впевнена, що є дуже багато класних експертів, вже народилася їхня індустрія. Я за те, щоб давати дорогу молодим. Життя все одно йде своєю чергою, і воно розставляє пріоритети по-своєму”.

Популярне

Схожі статті

Як змінювалася з роками Джамала: від незграбного підлітка з гострим поглядом до розкішної світової поп-діви

Шлях Джамали від худорлявої дівчинки з гострим поглядом до розкішної світової поп-діви є яскравим прикладом постійного розвитку, самовдосконалення та незламної віри в себе.

Вік живи, вік учись: так швидко оселедець я ще не чистила. Ніяких секретів, усе максимально елементарно

Для того, аби приготувати смачний салат чи будь-яку іншу закуску до свого столу на основі риби, для початку її потрібно якісно почистити. Розповідаємо, як це зробити.

У білосніжному костюмі з вишивкою: Олександр Усик приголомшив стильним образом перед поєдинком з британцем

Український боксер Олександр Усик приголомшив публіку костюмом з чорною вишивкою, який одягнув на пресконференцію перед поєдинком з Тайсоном Ф'юрі.