Грайлива Тіна Кароль у міні-спідниці та колготках виконала легендарну “Шиншиллу”

Author name 12 Січня 2022 в 17:01

Поділитися статтею

На одній із фан-сторінок Тіни Кароль з’явилася публікація – відеоролик – уривок зйомки з одного з її нещодавніх концертів.

На відео, яке було очевидно зняте одним із глядачів концерту, який знаходився в першому ряду біля сцени, видно, що Кароль жваво витанцьовує в короткій спідниці. На співачці одягнені чорні колготи та коротка сукня. Довжина її спідниці дозволяє відкрити деякі непристойні місця під час дуже жвавих рухів, проте на відео нічого зайвого не видно.

Шанувальники слухають, як Тіна Кароль виконує свою стару композицію “Шиншилла”. Ця пісня дозволила Тіні Кароль кілька місяців, а то й років займати перші місця в українських та зарубіжних хіт-парадах ще на самому старті її кар’єри.

Враховуючи те, що Кароль має дуже багато пісень, які вже встигли стати легендарними, вона регулярно виконує їх на своїх концертах упереміш із новими композиціями, які теж напевно запам’ятаються її слухачам на довгі роки.

Незважаючи на те, що Кароль дуже люблять, у коментарях до цього відео її розкритикували та сказали, що танці – це не її сильна сторона. Ось що пишуть про Кароль у коментарях до публікації її ж фан-акаунта:

  • Жах хіба ЦЕ спів хто її слухає одні мололітки
  • І щоб годувати собі та сина, треба більше працювати. Шоу дешеві(((
  • Ти що не бачиш? Танці це не твоє.Можливо треба більше працювати,для гарного результату.А зараз це смішно…
  • У трансі.. Ще один сум талантів.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею