38-річна Слава Камінська зізналась про різке погіршення свого самопочуття: “Антидепресанти вже не радують”

Відома українська співачка висловилась про своє погане самопочуття, подолати яке не допомагають навіть антидепресанти. Знаменитість розповіла, як ладнає з самою собою

На початку повномасштабного вторгнення відома українська співачка покинула Україну та разом зі своїми дітьми вирушила за кордон. Чимало підписників Слави Камінської почали засуджувати її за таке рішення, втім артистка відповіла всім недоброзичливцям і чесно зізналась, що вона покинула терени рідної держави через страх за власне життя та життя своїх дітей. З березня знаменитість перебуває за кордоном. Схоже, що туга за Батьківщиною та новини про обстріли України довели Славу Камінську. Зірка зізналась, що останнім часом їй не дуже добре.

Слава Камінська про свій стан

На особистій сторінці знаменитості в соціальній мережі Інстаграм з’явився допис, у якому вона повідомила, що разом із сестрою та дітьми вирушила до Дюссельдорфу. Співачка поділилась мотивами своєї подорожі. За словами зірки, вона вирішила “змінити картинку” задля того, щоб поліпшити свій моральний стан.

Нова фотографія на особистій сторінці Слави Камінської в Інстаграмі
Нова фотографія на особистій сторінці Слави Камінської в Інстаграмі

Важко сказати напевно, чи серйозним було зізнання артистки про те, що вона приймає антидепресанти. Проте, неможливо заперечувати той факт, що сьогодні важко кожному українцю. Так, зірка висловила своє сподівання, що маленька подорож до німецького міста стане її рятівною “пігулкою” від поганого самопочуття.

Сьогодні із сестрою та дітьми приїхали за новорічним настроєм до Німеччини. Антидепресанти вже не радують, вирішила періодично міняти картинку, раптом допоможе

– зазначила Слава Камінська.

Артистка додала, що вони з рідними хочуть ще повернутись до Дюссельдорфа, але планують залишитись на довше. Саме тому зірка попросила своїх підписників поділитись цікавими місцями, які можна відвідати у місті.

Слава Камінська зі своїми дітьми в Дюссельдорфі
Слава Камінська зі своїми дітьми в Дюссельдорфі

Знаменитість також висловилась стосовно того, що вона завжди мріяла про життя в Європі. Ба більш, зірка уявляла собі це таким чином, що вона буде насолоджуватись краєвидами та культурою європейських міст, проте працювати їй ніколи не буде потрібно. Проте, додала артистка, вона зовсім не очікувала того, як все виявиться насправді.

Поділитися статтею

Зараз читають

Леонід Агутін знову пішов наліво: Варум в подиві

Леонід Агутін зрадив Анжеліці Варум з незнайомкою на «Кінотаврі»

Засоби масової інформації засікли, як одружений Леонід Агутін мило спілкувався, обіймався і цілувався з незнайомкою на престижному заході.
Школярі в СРСР

Так каліграфічно зараз вже не пишуть: як вчилися писати наші бабусі і мами в...

Щоб навчити вірного, красивому і каліграфічного письма, в зошитах були прописи. Це зразок букв, на який повинен був орієнтуватися школяр.
Тип фігури Груша

Як вибрати одяг за типом фігури Груша?

Одяг може як прикрасити вашу фігуру, так і зіпсувати. Кожна дівчина і жінка, якій природа подарувала тип фігури «груша», повинна це знати і застосовувати для формування свого гардероба і стилю.
Зірки, які мають поганий зір

Українські знаменитості, які страждають через поганий зір: Кароль, Бабкін, Сумська та інші

Деякі з українських знаменитостей мають дуже поганий зір, але дуже добре це приховують.

Популярне за тиждень

Популярне