Як і де відпочивають зірки: Юлія Саніна в Іспанії, Даша Квіткова на Мальдівах, Вєрка Сердючка – в Ізраїлі

Зірки звикли багато роз'їжджати по гастролях, а у перервах між концертами виділяти кілька днів для відпочинку. Тож у лютому не стали порушувати традиції і відбули у теплі краї.

Юлія Саніна

Юлія Саніна з мамою погуляли по Барселоні

У січні співачка втратила бабусю, а невдовзі вирішили з мамою відірватися від сумних думок. Задля цього обрали сонячну Барселону. Саніна планувала показати Іспанію обом батькам, але пощастило вирвати на кілька днів лише матусю. Після смерті близької людини Юля втямила, що життя на потім відкладати не можна – слід усе робити вчасно.

Ірина Сопонару

Ірина Сопонару намацала гідність у бика в Нью-Йорку

Зірка “Жіночого кварталу”, напевно, останнім часом потерпає від нестачі грошей, бо під час поїздки в США відважилася на відчайдушний вчинок. На нью-йоркській вулиці Волл Стріт стоїть статуя бика в грізній позиції. Існує повір’я, що якщо потерти статевий орган тварини, то людина може розраховувати на покращення фінансового становища. Тож невдовзі Сопонару має отримати заможне і сите життя.

Андрій Данилко

Андрій Данилко виступає і відпочиває в Ізраїлі

Вєрка Сердючка з мамою вирішили сумістити корисне з цікавим. Тож після концерту в ізраїльській Хайфі позбулися з мамою сценічних образів, перетворилися на Андрія Данилка й Інну Білоконь і добряче розвіялися. Посмакували шашличком, помилувалися заходом сонця на березі. Повний звіт про ізраїльські пригоди артистів можна побачити в Інстаграмі Андрія.

Даша Квіткова

Даша Квіткова вирішила відтягнутися на Мальдівах

Як відомо, блогерка після розлучення з чоловіком відривається на Мальдівах, де зняла віллу на березі океану і звідки постить гарні фоточки. Відбула на берег океану разом із синочком. Даша запевняє, що поїхала на коштовний курорт не з новим бойфрендом, а з Олею, з якою дружить із дитинства. Тож допоки подруга бавить маленького Лева, Квіткова має час на знімання. З її фото і відео видно, що купальниками розлучена дружина запаслася в достатній кількості.

Поділитися статтею

Зараз читають

Кароль, Винник, Дорофєєва, Полякова та їх бренди

Одягти Винника, нафарбувати очі Поляковою та вступити в відро з Тіною Кароль – як...

Зірки першої величини, коли домоглися значних висот у своїй кар'єрі, починають замислюватися про відкриття якогось свого бізнесу.

“Не можу повірити, що жива”: телеведуча ТСН потрапила в аварію

Зірка новин на телеканалі 1+1 Лідія Таран потрапила в аварію, яка мало не коштувала їй життя.

Усі дружини українського щикидима Віктора Павліка: вчетверте точно пощастить

Бурхливе особисте життя співака привертає увагу публіки не менше, ніж його творчість. За свої 56 років він раз у раз одружувався, обзаводився дитиною і розлучався.
дзеркальна дата

Укладайте шлюби і беріть кредити: дзеркальна дата 08.08.2021 буде вдалою для цих справ

Вже 8 серпня, в неділю, нумерологи кажуть про останню сильної датою за це літо. Що можна робити, а що - категорично забороняється, читайте далі.

Популярне за тиждень

Популярне