Вона не схожа ні на одну з його дружин: Мурат Налчаджиоглу після розлучення представив нову пасію

Відомий турецький бізнесмен на тлі чуток про розлучення з обраницею показався з іншою жінкою. Як виглядає таємна супутниця знаменитості та що про неї відомо?

Після того, як від відомого підприємця Мурата Налчаджиоглу поїхала дружина, чоловік довго не сумував. Нещодавно на особистій сторінці знаменитості в соціальній мережі Інстаграм знаменитість опублікував світлину з відомою продюсеркою Лілією Кіш. Разом знаменитості відвідали столичний світський захід.

Налчаджиоглу показався з іншою

У своєму Інстаграм-блозі Мурат Налчаджиоглу продемонстрував світлину з продюсеркою. Лілія Кіш опублікувала фотографію з чоловіком на своїй сторінці, підписавши, що позує зі своїм хорошим другом. А ось турецький підприємець вирішив опублікувати кадри у своєму блозі. Як припустили користувачі мережі, таким чином Налчаджиоглу намагається привернути увагу своєї обраниці, з якою ймовірно розійшовся на тлі гучної сварки.

Колишній Ані Лорак Мурат Налчаджиоглу показався з іншою жінкою на публіці
Колишній Ані Лорак Мурат Налчаджиоглу показався з іншою жінкою на публіці

Нагадаємо, що не так давно у мережі почали обговорювати чутки про те, що відомий бізнесмен Мурат Началджиоглу розлучився зі своєю дружиною Лілією Реус. Зіркова пара прямо не коментувала поголосу, який продовжує ширитись. Втім, шанувальники запідозрили неладне, коли закохані видалили згадки одне про одного на своїх сторінках у соціальній мережі. Мурат Налчаджиоглу вирішив залишити лише весільні світлини з коханою, а ось дівчина і зовсім видалила все.

Що відомо про стосунки Мурата Налчаджиоглу та Лілії Реус – чи дійсно вони розлучаються
Що відомо про стосунки Мурата Налчаджиоглу та Лілії Реус – чи дійсно вони розлучаються

Користувачі мережі ставили подружжю чимало запитань про те, чому вони так різко позбулись від фотографій одне з одним. Мурат Налчаджиоглу волів не розповідати про своє особисте життя, так само як і його дружина Лілія Реус. Варто зазначити, що зіркова пара побралась лише у червні цього року.

Схожі статті

Готую на замовлення вже багато років: моя імпровізація – торт “Кіндер Пінгві”. Коржі як хмарка і ніжний крем

Описати словами смак торта "Кіндер Пінгві" неможливо. Це треба тільки скуштувати, щоб отримати райську насолоду. Бісквітні коржі тануть у роті у поєднанні з ніжним вершковим кремом.

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.