“Просто користуйтеся”: Тіна Кароль зізналась, як ставиться до чуток про таємний роман із Даном Баланом

Відома українська співачка не стала приховувати, що знає про те, що навколо неї "ходить" багато чуток. Зірка порадила своїм шанувальницям, що на поголос таки варто звертати увагу.

Тіна Кароль, відома українська артистка, завжди була особливою для своїх шанувальників. Знаменитість випромінює неймовірну жіночу енергію, а також надихає прихильниць на позитивні кроки та правильні дії. Саме тому фанати артистки завжди прислухаються до неї та уважно слухають її поради. Нещодавно зірка зізналась, як потрібно ставитись до чуток навколо себе.

Тіна Кароль про чутки

Під час одного зі своїх концертів знаменита українська артистка вирішила просто поговорити зі своїми прихильниками. Тіна Кароль висловилась про те, як потрібно ставитись до чуток, які можуть лунати на адресу тієї чи іншої людини. Зірка висловила своє реальне ставлення до поголосу, а також зазначила, що не варто розвіювати неправдивих слів про себе. Такою популярністю, впевнена співачка, потрібно обов’язково користуватись.

“Усі чутки, які про вас звучать, дівчата, – це новий парфум. Отрута. Ніколи цього не розвіюйте. Просто користуйтеся”, – прокоментувала на своєму виступі відома українська співачка.

Тіна Кароль навчила своїх шанувальниць, як потрібно ставитись до чуток навколо себе
Тіна Кароль навчила своїх шанувальниць, як потрібно ставитись до чуток навколо себе

Варто зазначити, що таким чином знаменитість висловила і власне ставлення до чуток, яких багато і про неї. Тіна Кароль стала настільки успішною та популярною в Україні артисткою, що користувачі мережі вигадують про неї чимало цікавого. Втім, деякі з чуток з’явились не на рівному місці. Мова йде про поголос щодо таємного роману артистки з її колегою Даном Баланом.

Тіна Кароль навчила своїх шанувальниць, як потрібно ставитись до чуток навколо себе
Тіна Кароль навчила своїх шанувальниць, як потрібно ставитись до чуток навколо себе

Нагадаємо, що зіркову пару активно обговорювали декілька років тому, коли вони разом працювали над телепроєктом “Голос країни”. Шанувальники артистів нерідко помічали їхні “нерівні” погляди одне на одного, а також – неприкритий флірт. Проте, з часом Тіна Кароль поставила крапку в обговореннях – вона заявила, що ніколи не мала романтичного зв’язку з чоловіком і навряд чи таке колись станеться.

Схожі статті

Готується легко, смакує відмінно: вафельний м’ясний торт завжди виручає, коли хочеться чогось неординарного

Якось всі вже звикли до десертів, які готуються з покупних коржів. І дійсно, це дуже зручно, а, головне — швидко. Та хіба тільки десерти можна так приготувати?

Картопляні котлети з крабовими паличками “улітають”, не встигаючи охолонути: чарівна вечеря у родинному колі

Завдяки цьому рецепту вам точно вдасться нагодувати свою родину смачною вечеряю. Такі котлетки не просто смачні та соковиті, вони ще й дуже апетитні та поживні.

Земляки Ані Лорак остаточно стерли памʼять про співачку: як від зірки-мовчунки відвернулися геть усі

Зрадників ніхто ніде і ні в які часи не любить, а їхні дії особливо не прбачаються, коли йдеться про відомих особистостей, яких колись вважали майже іконами.