Новорічний відпочинок раптово закінчився у лікарні: “гарно” відсвяткували Мішина, Дантес, Горняк та інші

Знаменитості з нетерпінням очікували зимових свят, щоб поїхати з рідними на відпочинок. Натомість для деяких із них радість перетворилася на тривогу через проблеми зі здоров'ям.

Анна Саліванчук

Відпочинок у Португалії перетворився для сина акторки на велику проблему. 9-річний Гліб опинився на лікарняному ліжку. Родина вже збирала валізи, щоб їхати додому, як дитина поскаржилася не нездужання.

Зірки потрапили до лікарні на відпочинку

Медицина на острові Мадейра страшенно роздратувала дружину нардепа. У Гліба виявили ротавірус. Довелося цілу годину чекати на крапельницю, а коли прийшов інтерн, то лише з третьої спроби поцілив у вену голкою.

Христина Горняк

Неприємностями закінчився відпочинок в Іспанії для колишньої дружини Володимира Остапчука. Нотаріуска цілих 4 дні нездужала – напевно, застудилася. Христину мучило чхання, вона задихалася, ніс заклало і спати було неможливо.

Зірки потрапили до лікарні на відпочинку

Потім трохи попустило, тож 37-річна Горняк повернулася до милування іспанськими краєвидами. До речі, на відпочинку блогерка набрала 2 кг ваги, й тепер важить 48 кг.

Ксенія Мішина

Не обійшлося без відвідин лікарні й у Таїланді, куди акторка поїхала разом з 11-річним синочком. Платона з високою температурою довелося везти до лікарні. Підліток підхопив якийсь вірус. Дві ночі минули для мами в тривогах і без сну. Згодом нащадку стало легше і його виписали, то першим ділом родина відбула на пляж.

Зірки потрапили до лікарні на відпочинку

Володимир Дантес

Занедужали після новорічного застілля й Дантес із Дашею Кацуріною. Зустрічали 2024 рік у Карпатах разом із батьками та дітьми молодички. Довелося лікуватися після застілля вітамінно-очисними крапельницями. Ось таке постсвяткове побачення відбулося у закоханих.

 

Зірки потрапили до лікарні на відпочинку

Схожі статті

Готую на замовлення вже багато років: моя імпровізація – торт “Кіндер Пінгві”. Коржі як хмарка і ніжний крем

Описати словами смак торта "Кіндер Пінгві" неможливо. Це треба тільки скуштувати, щоб отримати райську насолоду. Бісквітні коржі тануть у роті у поєднанні з ніжним вершковим кремом.

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.