Шорти і дублянка: екс-дружина Мурата Налчаджиоглу Лілія Реус показала, як розквітнула після розлучення з ним

Вже колишня дружина відомого підприємця Мурата Налчаджиоглу неочікувано показала цікавий зимовий образ. Як зараз живе Лілія Реус та як виглядає після розлучення?

Мурат Налчаджиоглу здобув популярність багато років тому, коли пішов під вінець разом із відомою артисткою Ані Лорак. Пізніше закохані розійшлись, але за особистим життям чоловіка стежать і досі. Так, наприклад, фанатів особливо цікавить, що відомо про стосунки зіркового підприємця з його вже колишньою дружиною Лілією Реус. Відомо, що зіркова пара розійшлась, а ось жінка після розриву, як можна побачити на її особистій Інстаграм-сторінці, лише розквітнула.

Як виглядає Лілія Реус

Колишня дружина Мурата Налчаджиоглу у своєму блозі в соціальній мережі показала стильний зимовий образ. Зірка одягла високі чоботи, гольфи та доповнила все це чорними шортами. Зверху Лілія Реус одяглась у світлу кофтинку з високим “горлом”, а на плечі вона накинула чорну дублянку. Волосся зіркової блогерки падало на її плечі, а на обличчі сяяла усмішка. Вона виглядала щасливою та спокійною.

Колишня дружина відомого підприємця Мурата Налчаджиоглу Лілія Реус показала, як виглядає
Колишня дружина відомого підприємця Мурата Налчаджиоглу Лілія Реус показала, як виглядає

Нагадаємо, що зіркова пара Мурат Налчаджиоглу та Лілія Реус розійшлись наприкінці 2023 року. Знаменитості почали зустрічатись ще задовго до свого розриву. Вони разом жили та будували плани на майбутнє. Зрештою, чоловік освідчився коханій та покликав її стати його дружиною. Лілія Реус і Мурат Налчаджиоглу відгуляли весілля на початку літа 2023 року. Вже незадовго після цього вони зникли з публічного простору.

Колишня дружина відомого підприємця Мурата Налчаджиоглу Лілія Реус показала, як виглядає
Колишня дружина відомого підприємця Мурата Налчаджиоглу Лілія Реус показала, як виглядає

Коли зіркові колишні повернулись на екрани соціальних мереж, шанувальники не побачили їх поруч одне з одним. Знаменитості припинили спілкуватись публічно, а потім стало відомо, що Лілія Реус і взагалі живе окремо від свого чоловіка. Новий 2024 рік Мурат Налчаджиоглу зустрічав з іншою жінкою, з якою тепер зустрічається. У зверненні до фанів вже у січні Лілія Реус підтвердила, що більше не разом із колишнім коханим.

Схожі статті

Готую на замовлення вже багато років: моя імпровізація – торт “Кіндер Пінгві”. Коржі як хмарка і ніжний крем

Описати словами смак торта "Кіндер Пінгві" неможливо. Це треба тільки скуштувати, щоб отримати райську насолоду. Бісквітні коржі тануть у роті у поєднанні з ніжним вершковим кремом.

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.