Михайло Поплавський порадив відмовитися від мобільних телефонів: ректор втомився від сучасних технологій?

У світі, що надто залежить від технологій, ідея відмовитись від мобільних телефонів може здатися надзвичайною. Проте Михайло Поплавський нещодавно висунув цю пропозицію.

На перший погляд, така рекомендація може здатися дивною, особливо від такої прогресивної та сучасної людини, як Михайло Поплавський.

Проте, його мета полягає ні в тому, щоб повернутися у минуле, коли телефонія не була розвинута, а в тому, щоб привернути увагу до проблеми віддаленості й відчуженості, яка часто виникає в результаті постійного захоплення технологіями та всілякими гаджетами.

Так, на своїй сторінці в інстаграмі Михайло Михайлович нагадав всім, що кожного року з 6 по 8 лютого світ відзначає День без мобільного телефону.

Всім давно відомо, що для Поплавського сімейні цінності є надважливими, і він вважає, що використання мобільних телефонів може перешкоджати нормальному спілкуванню та взаємодії між рідними. Він закликає людей звернути більше уваги на присутність та взаємодію з родиною та друзями в реальному житті, а не у віртуальному світі соціальних мереж та текстових повідомлень.

Зважаючи на те, що Михайло Поплавський є прикладом успішної кар’єри та гармонійного сімейного життя, його слова варто врахувати. При цьому не обов’язково повністю відмовлятися від мобільних телефонів, але важливо знайти баланс між використанням технологій і якісним спілкуванням наживо з тими, кого ми любимо.

Такий заклик знайшов гарячий відгук в серцях його шанувальників, бо багато хто начебто після цього схаменувся: “Так, телефони заполонили усю нашу увагу та час, треба інколи ними не користуватись!”- пише один. “Я нещодавно віддала свій мобільний на ремонт, ото в мене був детокс від нього, не знала, куди себе діти. Зате наліпила купу вареників”,- зізнається інший.

Схожі статті

Оля Цибульська щось знає: кума Дзідзьо натякнула, що Полтавська – не остання дружина Володимира Остапчука

Ольга Цибульська відверто прокоментувала романтичне життя Володимира Остапчука. Крім того, співачка поділилася своїми думками про дружину ведучого.

Цвітна капуста з рваним м’ясом: деякі секрети приготування смачної вечері відкрила подруга. Страва — відпад!

Як приготувати цвітну капусту? Існує ціле море рецептів страв з неї, але важливо виконувати деякі загальні поради стосовно її підготовки до страви. Про це та про цікавий рецепт поговоримо зараз.

Повітряний кекс із родзинками, який вийде у всіх! Рецепт перевірений роками: беру масло, борошно та цукор

Розгляньте рецепт повітряного кексу з родзинками, який завжди виходить вдалим і мега смачним. Він стане найкращою випічкою до чашки чаю або кави!