23-річна дружина Остапчука розповіла, чому почала з ним жити після першої зустрічі: “Дав ключі від квартири”

Молода дружина українського телеведучого Володимира Остапчука в подробицях розповіла історію їхнього знайомства і зізналася, як наважилася переїхати до шоумена вже після першої зустрічі.

Катя Полтавська – третя дружина шоумена і телеведучого Володимира Остапчука. Дівчина молодша за свого обранця на 16 років і наразі займається власним бізнесом у Києві.

Стосунки Полтавської і Остапчука розвивалися дуже стрімко. Вони почали будувати відносини, коли шоумен ще офіційно був у шлюбі з другою дружиною Христиною Горняк. Полтавська неодноразово хизувалася в Мережі, що Остапчук їй запропонував жити разом вже після першої зустрічі.

Катерина Полтавська розповіла, як змогла схуднути на 7 кіло
23-річна дружина Остапчука розповіла, чому почала з ним жити після першої зустрічі

Нещодавно, відповідаючи на питання підписників в Інстаграм, Катерина в подробицях розповіла про початок стосунків з шоуменом. Так, за словами дівчини, вони познайомилися в Мережі і вже після першої зустрічі знали, що будуть разом.

Ми спілкувалися в інсті. Він запросив мене на зустріч. Ніхто з нас не сприймав це як побачення, просто дружня вечеря.

, – поділилася Полтавська.

За словами Каті, після першої зустрічі деякий час вона ігнорувала Остапчука, адже її бентежила різниця у віці. Та згодом юна красуня все ж погодилася на другу зустріч з шоуменом, де він їй вручив ключі від своєї квартири. Полтавська прийшла в його дім, коли ведучого не було вдома і приготувала для нього суп. Після цього вечора Катя додому вже не поверталася.

23-річна дружина Остапчука розповіла, чому почала з ним жити після першої зустрічі
23-річна дружина Остапчука розповіла, чому почала з ним жити після першої зустрічі

Цікаво, що дівчина досі заперечує той факт, що почала відносини з Остапчуком, коли він ще офіційно був одружений. Хоча його колишня дружина Христина Горняк підтвердила, що дата їхнього розлучення збігається з річницею відносин Полтавського і Остапчука. Та, відповідаючи на питання фоловерів, Катя запевняє, що почала зустрічатися з вільним чоловіком і просить не розповсюджувати чутки.

Схожі статті

Усього 4 інгредієнти та 3 хвилини часу й на столі глазурований пиріг: випікати не треба – морозити. Смакота

Якщо діти попросять зробити щось солоденьке, тут же беріться за печиво й молоко. Знадобляться ще вершки та шоколад. Решта – справа техніки. Смаколик виходить за лічені хвилини.

66-річний Павло Зібров готовий відмовитися від вусів: “Я зголив би свої вуса, якби зібрати гроші…”

66-річний Павло Зібров носить вуса з 16-річного віку. За пів століття практично не виходив на люди без цього атрибуту. Але тепер артист згоден поголитися начисто.

Коли не знаєш що приготувати, а годувати родину треба: ульотні рублені курячі котлети. Соковиті та смачні

Не знаєте, що приготувати на обід або вечерю, а в холодильнику є куряче філе? Тоді цей рецепт рублених котлет точно допоможе вам уникнути проблем з вибором страви на сьогодні.