Ви ще пам’ятаєте Дана Балана? Куди зник співак, з яким у Кароль були певні стосунки: в Україну не приїжджає

Зірки шоу-бізнесу завжди будують навколо себе міфи, які живуть у серцях і уяві публіки. Відносини, кохання, дружба — це всі атрибути, які часто використовуються для піару та підтримки іміджу.

І коли ці міфи поєднують двох видатних артистів, цікавість громадськості лише зростає. Однак, часом навіть найгучніші сенсації затухають, залишаючи за собою питання та невизначеність.

Один із таких міфів стосується відносин між двома видатними артистами — Даном Баланом і Тіною Кароль. Відомо, що їх спільність неодноразово згадувалася у ЗМІ та була предметом широкої громадської уваги.

Міфи, спільність та зникнення з українського радара

Останнім часом Дан Балан не з’являється в Україні, що породжує чимало питань серед шанувальників. Водночас зі слів Тіни Кароль, вони підтримують стосунки, хоча конкретних подробиць цього не розголошується. Ця загадковість лише оживлює цікавість громадськості та журналістів.

Відомо, що одразу після повномасштабного вторгнення агресора, співак перебував у Україні. Через ті події він не зміг вилетіти до Румунії, де 5 березня повинен був провести фінал румунського нацвідбору на “Євробачення-2023”. Лише через 3 тижні він зумів приїхати до Молдови, а звідти — до Туреччини. Не було про нього чутно аж до кінця літа 2023 року. Хоча ще у минулому квітні Тіна Кароль вітала та обіймалася з мамою співака, коли давала концерт у Молдові, а от самого героя роману там не було. Але на початку листопада 2023 року Дан Балан у Мережі запросив румунською мовою своїх поціновувачів на свій концерт у Кишиневі.

Публічно й досі ніде не прозвучало його засудження російської агресії. Проте на сторінці в Інстаграм він виклав кліп “Crazy Loop — Love Maria”, який знімався у Києві до війни. Співак дав коментар:

“…ми молимось за дітей, що постраждали від цієї трагедії”

Отже, чим займається зараз співак та які його творчі плани на 2024 рік, поки що не відомо. Як не відомо чи буде він знову з’являтися на українській сцені, чи вирішить продовжувати свою кар’єру в Молдові. Звичайно, цікавість ще існує, але факт залишається фактом — у світі Тіни Кароль з’явилися нові фаворити, які привертають увагу шанувальників не менш ніж сама співачка.

spot_img

Схожі статті

Я здивувала всіх своїх подруг: закуска з листкового тіста з крабовим салатом. Їдоків за вуха не відтягнеш

У світі кулінарії завжди існує можливість здійснити мандрівку туди, де смак, текстура та кольори об'єднуються, створюючи справжню магію на тарілці.

Хоч на сніданок, хоч на перекус: найсмачніші бутерброди з авокадо готую за рецептом канадського блогера

У світі кулінарних відкриттів і постійного пошуку нових смакових поєднань однією з найбільш популярних альтернатив у харчуванні стала намазка з авокадо.

Зіркові чвари українського шоу-бізнесу: хто з зірок ворогує між собою – Соловій, Кароль, Притула, Кондратюк

Український шоубізнес, втім, як і загалом світовий, завжди був насиченим не лише музичними новинами та талановитими виконавцями, але й різноманітними скандалами та чварами між зірками.