“Я Остапчук Катерина”: Полтавська вперше зізналась, що вийшла заміж і показала золоті обручки

Полтавська підтвердила розмови про зміну свого сімейного статусу та розкрила, що узаконила свої стосунки з Володимиром Остапчуком. Детальніше вона поділилась зі своїми читачами в Instagram.

Дружина українського телеведучого Володимира Остапчука, бізнес-леді та блогерка, Катерина Полтавська, вперше підтвердила правдивість розмов про зміну сімейного статусу. Про це вона поділилась зі своїми підписниками в Instagram.

Так, у своїх stories Катерина Полтавська опублікувала кілька нових фотографій, де видно руки відомої пари, на яких красуються золоті обручки. У наступних stories молода бізнес-леді пояснила, що попри всі чутки та припущення аудиторії щодо того, чи офіційно одружені Володимир і Катерина, вона вирішила не приховувати цього більше й публічно підтвердила:

“Я Остапчук Катерина”.

Катерина Полтавська вперше зізналась, що вийшла заміж
Катерина Полтавська вперше зізналась, що вийшла заміж

Також дружина Володимира поділилась тим, що ні друзі, ні батьки не знали про цю подію, і для самих закоханих це було “спонтанно”. Вона додала, що планує поділитися світлинами з весільної церемонії після її проведення.

До слова, раніше Катерина Остапчук ділилась з підписниками фото документ-сервісу “Готово” та підкреслила його підписом “нарешті”. Після цього закохані розповіли про важливу подію, але конкретні деталі про цю подію пара не розголошувала.

Катерина Полтавська вперше зізналась, що вийшла заміж
Катерина Полтавська вперше зізналась, що вийшла заміж

Нагадаємо, що Володимир і Катерина познайомилися в соцмережі Instagram, коли дівчина допомагала розблокувати його сторінку. За її словами, ведучий тривалий час пропонував сходити з ним на побачення, але вона не погоджувалась. Згодом Катерина все ж пішла на зустріч із майбутнім обранцем.

Катерина Полтавська вперше зізналась, що вийшла заміж
Катерина Полтавська вперше зізналась, що вийшла заміж

Відомо, що закохані почали свої романтичні стосунки наприкінці 2022 року. Коли саме пара офіційно одружилась, вони тримають в таємниці, але кілька разів зазначали, що 22 лютого для них особливий день. Ймовірно, саме тоді вони узаконили свої відносини.

spot_img

Схожі статті

Замість м’ясного влаштовую день морепродуктів: за 20 хв на столі легка вечеря – апетитний кальмар у сметані

Кальмари готуються дуже швидко. Тому, якщо треба хутенько приготувати вечерю, кращого варіанта годі й шукати. Укупі з овочами та сметаною виходить дуже ситно й смачно.

Беру 2 банани, трішки какао та жодного грама цукру: за 5 хв замішую, 45 випікаю. ПП-десерт на радість талії

Поласувати шоколадним десертом можна навіть гладким, якщо приготувати без цукру. Пиріг із бананом та шоколадом після випікання у духовці стає м'яким і пористим. На замішування тіста піде 5 хвилин.

Я здивувала всіх своїх подруг: закуска з листкового тіста з крабовим салатом. Їдоків за вуха не відтягнеш

У світі кулінарії завжди існує можливість здійснити мандрівку туди, де смак, текстура та кольори об'єднуються, створюючи справжню магію на тарілці.