В окопах замість паркету: Дмитро Дікусар розповів про те, як вже 2 роки захищає країну

Українці завжди пишаються своїми героями, чия честь змусила їх стати на захист країни. Серед них й зірки, яки випромінюють благородство, лицарську відвагу не лише з екранів телевізорів, а й у житті.

Ці зірки, які колись блищали на паркетах танцмайданчиків та на екранах в естрадних нарядах та фраках, тепер стоять міцно на захисті рідної землі, зі зброєю в руках. Вони стали символами сили та відваги, втілюючи в собі ідеали справжнього патріотизму: Дмитро Дікусар, Гарік Бірча, Сашко Положинський, Фагот, Хливнюк та інші.

Коли війна стала реальністю, він перетворився

Ті, хто колись танцював або співав на зіркових сценах, тепер мужньо стоять в окопах. Обличчя змінені від втоми та напруги. Важко було уявити їх такими, якими вони стали — брутальними та суворими. Їхні руки тепер не ніжні, а сильні та міцні, тримаючи зброю, що стала їхнім найважливішим знаряддям.

Один із таких героїв — Дмитро Дікусар. Його ім’я пов’язане з хореографією, він був витонченим танцівником, який вмів ділитися власною енергією з тисячами глядачів. Але коли війна ступила на поріг, Дмитро вирішив, що його місце — на передньому краї оборони. Залишивши розкішні майданчики та телекамери, він добровільно вступив на службу в армію.

Вже два роки Дмитро захищає свою країну в окопах. Кожен день він стикається з небезпекою, але його віра в перемогу непохитна. Він — приклад справжнього патріота, який несе відповідальність за майбутнє своєї країни.

Нещодавно він розповів на сторінці в Інстаграмі, як змінився за 2 роки служби, про накопичену втому, про те, як іноді здають нерви, про те, що коли пішов добровольцем не міг і подумати, що все затягнеться так надовго. В одному з постів він пише:

“Я бачив два різні світи. Вони ніби поряд, але між ними “прірва”.

Але розмірковуючи над своїм вибором, констатує, що він не жалкує про нього і вірить в нашу перемогу.

Дмитро Дікусар розповів, як змінився за 2 роки відтоді як став на захист країни. Скриншот зі сторінки в Інстаграмі

Дмитро Дікусар і його колеги — це справжні герої, які втілюють у собі дух справедливості та відданості.

spot_img

Схожі статті

Я здивувала всіх своїх подруг: закуска з листкового тіста з крабовим салатом. Їдоків за вуха не відтягнеш

У світі кулінарії завжди існує можливість здійснити мандрівку туди, де смак, текстура та кольори об'єднуються, створюючи справжню магію на тарілці.

Хоч на сніданок, хоч на перекус: найсмачніші бутерброди з авокадо готую за рецептом канадського блогера

У світі кулінарних відкриттів і постійного пошуку нових смакових поєднань однією з найбільш популярних альтернатив у харчуванні стала намазка з авокадо.

Зіркові чвари українського шоу-бізнесу: хто з зірок ворогує між собою – Соловій, Кароль, Притула, Кондратюк

Український шоубізнес, втім, як і загалом світовий, завжди був насиченим не лише музичними новинами та талановитими виконавцями, але й різноманітними скандалами та чварами між зірками.