Нікітюк проти Нікітюк: талановита й кумедна родичка ще одного судді прийшла за грошима на “Розсміши коміка”

Діти та родичі зірок екрана часто вирішують піти по стопах своїх відомих близьких. Це зрозуміло - їм зазвичай легше досягти мети, коли на них відбивається тінь слави батьків або родичів.

Однак, не завжди ця тінь допомагає, часто вона стає заважкою, яка заважає розкрити себе. Але є винятки, і одним з них є маленька, але яскрава племінниця ведучої Лесі Нікітюк.

Нещодавно Леся Нікітюк приєдналася до команди суддів у популярному українському шоу “Розсміши коміка”. Її талант, гумор та харизма швидко здобули популярність серед глядачів, а вона стала не тільки авторитетним суддею, а й прикладом для багатьох молодих людей, які мріють про велику сцену.

Маленька зірка на шляху до успіху

Племінниця Лесі Нікітюк взяла участь у телешоу Розсміши коміка. Скриншот фото з Мережі

Проте, останнім часом “Розсміши коміка” здивувало глядачів, коли на сцену вийшла маленька учасниця, яка виявилася ніким іншим, як племінницею самої Лесі Нікітюк  — Аня Нікітюк з Хмельницького. Цей момент став несподіванкою для багатьох, адже відомо, що діти зіркових особистостей часто використовують своє походження, щоб просунутися, але в цьому випадку виявилося інакше.

Раніше, коли серед суддів були зірки “95 Кварталу”, такі як Євген Кошовий, Володимир Зеленський, Юрій Ткач, їхні діти також брали участь у програмі, і не раз здобували перемогу. Тож, можна було б очікувати, що племінниця Лесі Нікітюк також має певні переваги через свої родинні зв’язки.

Проте, що вражає найбільше, це не тільки участь племінниці, а і її успіх. Маленька учасниця не тільки змогла пройти конкурсні випробування, а й вразила глядачів своїм гумором та талантом. Її виступ став справжньою зіркою вечора, і вона виходить з програми не тільки з титулом переможця, а й з призовим фондом у 20000 гривень.

Племінниця Лесі Нікітюк взяла участь у телешоу Розсміши коміка. Скриншот фото з Мережі

Цей випадок свідчить про те, що навіть у затінку відомих родичів може розквітати незалежний талант. Племінниця Лесі Нікітюк довела, що вона здатна досягти успіху своїми власними силами, здійснити свої мрії та стати відомою не лише як родичка відомої ведучої, а і як обдарована артистка, здатна розсмішити та вразити публіку своїм талантом.

Схожі статті

Рецепт випросила у кухаря в грецькому ресторані. Виходить дуже незвично і смачно: голубці у новому втіленні

Голубці знайомі та звичні всім нам. Здається, ця абсолютно звичайна страва вже нічим не може здивувати. Сьогодні ми підготували рецепт, який покаже голубці з нового, незвичного та пікантного боку.

Сир, який я покладу у великодній кошик: готую сама і дуже просто. Смачнішого для мене взагалі не існує

Сир люблять усі, але найчастіше ми його купуємо, побоюючись готувати самостійно. Виявляється, приготувати його в домашніх умовах досить просто та недовго. Саме такий рецепт ми сьогодні і підготували.

Картопляне пюре смачніше, ніж у ресторані: все завдяки лише одному секретному інгредієнту. Моя імпровізація

Картопляне пюре - найпростіша класична страва. Усі ми добре її знаємо, жодне застілля без неї не обходиться. Сьогодні ми підготували рецепт, який відкриє пюре по-новому, завдяки одному інгредієнту.