Два титани, дві легенди української естради: що об’єднує Святослава Вакарчука та Олександра Пономарьова

Два видатних українських артисти, Святослав Вакарчук та Олександр Пономарьов, — яскраві приклади того, які, попри різні музичні жанри мають чимало спільного.

Різні жанри, одна пристрасть

Святослав Вакарчук, лідер гурту “Океан Ельзи”, відомий своєю рок-музикою, в якій поєднуються глибокі тексти та потужні мелодії. Його музика часто торкається тем патріотизму, любові та свободи. Олександр Пономарьов натомість працює у жанрі поп та романтичної естради, що робить його музику близькою та зрозумілою широкому загалу.

Попри різні стилі, обидва артисти здобули визнання за межами України. Вакарчук з “Океаном Ельзи” неодноразово виступав у Європі, США та інших країнах, збираючи повні зали шанувальників. Пономарьов, зі своєю мелодійною музикою та чарівним голосом, також має велику армію прихильників за кордоном. Окрім того, він представляв Україну на Євробаченні у 2003 році, здобувши симпатії міжнародної аудиторії.

Спільна робота

Одним із найяскравіших моментів їхньої співпраці стало суддівство у популярному телешоу “Голос країни”. Це шоу об’єднало їх у спільній меті — знайти та підтримати нові таланти української сцени.

Ще одним важливим аспектом їхньої співпраці є нещодавня новина про те, що Святослав Вакарчук написав та спродюсував для Олександра Пономарьова пісню “Він чекає на неї”. Це підтверджує їхню взаємну повагу та готовність працювати разом задля створення нової якісної музики.

Вакарчук розповів про стосунки з Пономарьовим. Скриншот фото з Мережі

Особисте життя

Навіть в особистому житті чоловіки мають дещо спільне.

Цікаво, що Вакарчук та Пономарьов — майже однолітки. Святослав народився у 1975 році у Мукачеві, а Олександр — у 1973 році у Хмельницькому. Але обидва багато років прожили й навчались у Львові.

Обидва чоловіки мають по 2 шлюби (правда у Пономарьова вони офіційні, а у Вакарчука перший — цивільний), в обох по троє дітей: по 2 доньки, з яких 1 названа (від першого шлюбу дружин), та по 1 сину.

Відданість Україні

Святослав Вакарчук часто виступає на підтримку різних громадських ініціатив, а Олександр Пономарьов активно бере участь у благодійних проєктах.

Популярне

Схожі статті

Не лише акторка, співачка та ведуча: Ксенія Мішина, Санта Дімопулос, Іванна Онуфрійчук є королевами краси

Красуні зустрічаються у всіх сферах – серед акторок, співачок, ведучих. Ми й не знали, що всі вони є титулованими королевами краси. Кого замолоду визнали найгарнішими?

Колишня дружина Дзідзьо заявила, що відсвяткувала розлучення з ним у ресторані: “Це було влітку 2021 року”

Колишня дружина Дзідзьо SLAVIA пригадала, як пішла святкувати розлучення у ресторані. Чому артистам не вдалося зберегти 20-річний шлюб та хто став причиною розладу?

Ніжна скумбрія у духовці всього за 30 хвилин: цей спосіб приготування став відкриттям навіть для свекрухи

Скумбрія - улюблена риба в Україні, яка має тисячі рецептів: смаження, консервування, випікання. Сьогодні ми хочемо приготувати цю рибу по-новому, вона буде ніжною та просто танути у роті!