Нерівний шлюб? Зіркові пари з великою різницею у віці: Камалія, Полякова, Комаров і не лише вони

У сучасному світі соціальні норми та стереотипи постійно змінюються, але тема нерівних шлюбів, особливо тих, де між партнерами значна різниця у віці, залишається все ще актуальною.

У цій статті ми розглянемо історії декількох зіркових пар, які власним прикладом підтверджують, що вік — це стан душі, а не відмітка в паспорті, а головне у стосунках — це кохання та спорідненість душ.

Зіркові пари з великою різницею у віці: Камалія, Полякова, Комаров. Скриншот фото з Мережі

Камалія та Захур

Різниця у віці між партнерами становить 22 роки. У офіційному шлюбі пара перебувала з 2003 року. Довгий час у них не було дітей, але це не стало причиною розлучення. Вони разом йшли до своєї мети і доля подарувала їм двох доньок-близнючок Арабеллу та Мірабеллу. І хоча зараз Камалія оголосила, що вона розірвала шлюб з чоловіком, їхні стосунки залишаються прикладом для наслідування.

Оля Полякова та Вадим Буряковський

У цієї пари різниця 15 років. Відомо, що 19-річна Оля закрутила голову бізнесмену, виступаючи на його Дні народження на приватному кораблі. Чоловік заради неї розлучився з дружиною. Це не був швидкоплинний роман. У 2003 році пара побралася, потім вони народили двох доньок і зараз, попри всі плітки й негаразди щасливо живуть разом.

Дмитро Комаров та Олександра Кучеренко

В цій парі дружина молодша за чоловіка також на 15 років. Для обох це перший шлюб і їхня історія доволі романтична: затятий холостяк побачив дівчину на конкурсі “Міс Україна”, де був суддею, і закохався. Потім він прикладав чимало зусиль, щоб вона відповіла взаємністю і в результаті на пропозицію руки та серця, яку він зробив у гелікоптері, красуня відповіла згодою.

Серед іншого зіркового подружжя, в яких велика різниця у віці, можна пригадати Віктора Павліка та Катю Репяхову (28 років), а також Володимира Остапчука та Катерину Полтавську (16 років).

Популярне

Схожі статті

Теща-красуня, а дружина – лялечка: як виглядають жінки Віктора Павліка, з якими він проводить весь свій час

Відомий український артист Віктор Павлік живе в оточенні красивих жінок. Нещодавно його дружина Катерина Репяхова вирішила показати тещу зіркового обранця – свою маму.

Потап публічно звернувся до Максима Галкіна не українською: що сказав чоловік Каменських чоловіку Пугачової

Український репер Потап, який виїхав з України ще у 2022 році звернувся до Максима Галкіна не українською. Що саме сказав чоловік Насті Каменських російському гумористу.

Варю смачне сало: всі думають, що це копчене чи покупна грудинка – такого завжди мало. Мій ходовий рецепт

Якщо хочеться поласувати копченим салом, беріться до соєвого соусу. Проваривши у ньому жирні шматочки, вийде ідеальна ситна закуска. Гості не відрізнять від того, що з коптильні.