Молитви для зміни вашої безнадійної ситуації в житті. Читайте з вірою в серці

Author name 11 December 2020 в 12:12

Поделитесь этой статьей

Так, по вірі вам буде!
Так, по вірі вам буде!

Ісус, земний батько, не дає своєму синові каменя, коли вони просять хліба. Або, якщо вони попросять рибу, вони не стануть давати своїй дитині змію.

Господи, зміни мою безнадійну ситуацію молитвою

Господи, мій Спаситель, моє фінансове становище переважна. Я тривожуся і боюся, коли думаю про те, що може статися, якщо я не відчую дива. Почуй мій крик про допомогу і відповідай мені Твоєю милістю і співчуттям. Переверніть мою безвихідну ситуацію. Допоможіть мені побачити спосіб подолати ці проблеми.

Дайте мені можливість економічно процвітати, попри те, як жахливо все виглядає зараз. Надсилайте мене Твоїм Святим Духом по кроках, які мені потрібно зробити для досягнення фінансової свободи. Амінь.

Молитва про дари Бога

Ісус, земний батько, не дає своєму синові каменя, коли вони просять хліба. Або, якщо вони попросять рибу, вони не стануть давати своїй дитині змію. Отже, якщо злі (грішники) знають, як робити добрі дари своїм дітям, то наскільки більше Ти, Отче мій Небесний, даси добрі дари тим, хто просить у тебе!

Господь, я прошу, щоб Ти дав мені фінансовий прорив, і я вірю, що Ти це зробиш. Амінь.

 ""

Вознеси мене – молитва

Боже всієї благодаті, я наближаюся до Твого престолу в глибокому розпачі. Хотів би я якось піти від цих проблем, але я знаю, що повинен мати справу з ними віч-на-віч. У Вашої влади я зможу здобути перемогу над цією економічною катастрофою. Визволь мене від обов’язку і постав мене на високу фінансове становище.

Зроби мене більше, ніж переможцем в цій битві. Ти мій вічний і суверенний Бог, і я дякую Тобі за те, що ти відповів на мою молитву і заспокоїв цю бурю. Амінь.

Молитва про моїх потребах

Вічний Спаситель, зараз я відчуваю фінансові труднощі, але я не турбуюся, тому що знаю, що Ти задовольняєш всі мої потреби згідно з багатством Твоєї слави у Христі Ісусі.

Господь, я молюся, щоб у Тебе був Твій божественний спосіб розпоряджатися моїми грішми, Ти знав, що мені потрібно, і я знаю, що тільки Ти можеш це забезпечити. Дякую Вам за свій фінансовий прорив, вірю, що він наступає! Амінь.

Молитва про звільнення

Вірний Батько, я приношу Тобі свої фінансові труднощі, знаючи, що Ти забезпечиш мої потреби. Ви не дозволите мені зануритися в ці бурхливі хвилі. Я вірю, що Ти врятуєш мене з цієї ситуації. Мене турбують всі ці рахунки, які необхідно сплатити, але я непохитно вірю у Твою здатність зберігати.

Я дякую Тобі за обіцянки позбавлення. Мені не потрібно боятися, тому що я сподіваюся на Тебе. Славлю Тебе, чудотворець мій. Амінь.

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей