Фотограф зробив унікальні кадри новонародженої дівчинки

Author name 19 Березня 2020 в 21:03

Поділитися статтею

Майбутня мама
Майбутня мама

Тільки народилася, а вже незадоволена – саме так можна описати цю дівчинку.

Що тільки не роблять фотографи заради ексклюзивних кадрів. Зазвичай таких фахівців запрошують на весілля і дні народження, але свята бувають ж різними.

У цей раз бразильцеві Родріго Кунстаманна довелося знімати дуже важливу подію. Його запросили на пологи. Молода пара чекала дівчинку і дуже хотіла, щоб цей момент запам’ятався усім.

Відомо, що діти не самі слухняні моделі. А якщо це ще новонароджений, то потрібно дуже постаратися, щоб отримати хоча б якісь фотографії.

Родріго зумів зафіксувати перші секунди життя маленької дівчинки. Але малятко зовсім не було раде тому, що з’явилося на цей світ. Її вираз обличчя говорило саме за себе. Усім стало зрозуміло, що перед ними дуже серйозна дитина.

Незадоволена дівчинка
Незадоволена дівчинка

Маленьку назвали Ізабелла. Вона повинна була народитися двадцятого лютого, але мабуть перед її характером навіть природа не встояла. Видання Daily Mail повідомляє, що Ізабелла народилася за допомогою кесаревого розтину 13 лютого. Спочатку вона не плакала, тільки дивилася і показувала своє невдоволення. Перший звук дівчинки пролунав після того, як їй перерізали пуповину.

Дитина плаче
Дитина плаче

Батько новонародженої дівчинки каже, що її обличчя ідеально показувало справжній характер. Молоді батьки дуже задоволені, що цей момент вони зможуть завжди знайти в фотоальбомі.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Дівчинка народилася із темним волоссям і білим чубчиком

Нагадаємо, апельсини: як вибрати і де правильно зберігати?

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею