Молитви про здоров’я і безпеки сім’ї. Моліться з вірою

Author name 23 Вересня 2020 в 18:09

Поділитися статтею

Так по вірі вам буде!
Так по вірі вам буде!

Господи, зціли тіла моєї сім’ї від всіх хвороб.

Молитва про спокійний сон

Господи, Боже наш, неспокійні ночі принесли сварки та нещастя в моєму домі. У повітрі витає напруга, і я відчуваю біль і недовіру навколо. Недолік відпочинку турбує всіх. Це викликає спалах гніву і робить світ неможливим. Якщо це Твоя воля, дозволь цій сім’ї поспати цієї ночі. Дай нам все інше, щоб ми прощали та підтримували один одного, як мені наказав, щоб всі ми не спіткнулися і не впали. Амінь.

Молитва про безпеку родини під час сну

Всемогутній і Вічний Бог, часто буває важко заснути, коли ми боїмося. Моя сім’я часто не спить ночами в страху. У них немає спокою, тому що страх тримає їх на межі. Про милостивий Господь, пішли Свій легіон ангелів охороняти та патрулювати наш будинок. Дай всій моїй родині мир і впевненість у безпеці, щоб ми могли жити без обмежень і страху. Амінь.

 ""

Молитва про здоров’я сім’ї

Ісус, Великий Лікар, Ти вчиш нас, що Бог знає навіть кількість волосся на нашій голові. Якщо Ви це знаєте, наскільки більше Ви обізнані про всі наші хвороби та немочі? Вони часто переслідують нас і крадуть наш душевний спокій, оскільки ми постійно стурбовані ними. Зціли тіла моєї сім’ї від всіх хвороб, щоб ми могли жити у світі. Допоможіть нам, щоб ми могли приділяти більше уваги Вам, а не собі. В ім’я Твоє дорогоцінний, амінь.

Молитва про здоровий сімейному способі життя

Єгова Рафа, мій Цілитель, сім’я найкраще працює, коли є почуття власної гідності. Невпевненість накопичується, коли ми робимо не кращий вибір в способі життя. Тому направляйте нас, щоб моя сім’я могла вести більш здоровий спосіб життя і сприяти миру між нами. Допоможіть нам приймати мудрі рішення. Захистіть нас від спокуси наркотиків, алкоголю та інших вад, які можуть зруйнувати гармонію між нами. Замість цього дайте нам голод по слову Твоєму, яке є нашим хлібом життя. Амінь.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею