4 сильних молитви, які допоможуть виграти справу в суді. Читайте з вірою

Господи, врятуйте мене від вироку, який мене заманить в пастку, звільніть від цих звинувачень і припущень. Спасибі за те, що ти був моїм найбільшим захистом.

Майбутнє судову справу може стати надзвичайно напруженим часом, а результат може мати величезні наслідки для життя. Ось 21 потужна молитва, щоб молитися нашому Господу, Христу Ісусу, щоб допомогти вам або коханій людині здобути перемогу в вашому судовій справі.

Молитва, щоб полегшити страждання

Всемогутній і вічний Бог, Ти знаєш моє серце. Ви знаєте, що я не винен! Забери мою біду. Успокой мій розум. Помилуй мене і почуй мою молитву. Даруй мені перемогу в залі суду. Приходь і благослови мою справу, щоб вердикт був в мою користь.

Врегулюйте мої юридичні суперечки, щоб позбутися від страждань, які вони мені приносять. Дозвольте закону країни працювати в мою користь зараз. Відповідай мені, коли я кличу, Боже правди моєї Амінь.

Молитва про захист

Боже сили, будь ласка, прийми моє діло! Будь ласка, захистіть мене від цих безбожних людей, які використовують закон країни, щоб зв’язати мене і зламати мене. Врятуйте мене від цих неправедних брехунів!

Врятуйте мене від вироку, який мене заманить в пастку, звільніть від цих звинувачень і припущень. Спасибі за те, що ти був моїм найбільшим захистом. Амінь.

 ""

Молитва, щоб почули мене зараз

Господи, Ти знаєш надії безпорадних. Ви, звичайно, почуєте мої крики та втішити мене! Я знаю, що Ти принесеш мені справедливість, щоб я більше не був пригнічений або наляканий. Батько, ти мені потрібен зараз більше, ніж будь-коли. Я знаю, що Ти зі мною, куди б я не пішов.

Я знаю, що Ви разом під час цього судового процесу і в залі суду. Ви будете причиною моєї перемоги в суді. Я смиренно приходжу до вас, Батько, і прошу вас позичити мені своє вухо і прийти мені на допомогу. Амінь.

Молитва про притулок

Праведний Спаситель, я вірю в Тебе в моєму захисту. В Тобі я знаходжу притулок. Зараз, коли я борюся в суді, я довіряю Не адвокатам і не судді, а Я довіряю Тобі. Моя перемога в суді у Твоїх руках, і я знаю, що отримаю перемогу, тому що Ти ніколи не підводив мене.

Я молюся, щоб Ти почув мої крики, і заздалегідь дякую Тобі за те, що ти допоміг мені виграти цю битву. Амінь.

Схожі статті

Ніколи не виливаю олію від шпротів. Після цього рецепту й у вас рука не підніметься: паштет-намазка на хліб

Намазку на хліб можна приготувати з того, що є в холодильнику. Навіть залучити олію з банки, яка залишилася від шпротів. Такий паштет для перекусу буде те, що треба.

Жодне свято не обходиться без цього рулету: у м’ясний фарш загортаю оригінальну начинку. Це мега смачно!

М'ясний рулет зі шпинатом – смачна та ситна страва, яка прикрасить будь-який святковий стіл. Ця закуска вийде нереально апетитною. Спробуйте!

Дізналася рецепт найкращої закуски для будь-якого застілля. Йдуть як насіння: м’ясні ковбаски “Джерікі”

На застіллях завжди присутні напої, а відповідно і закуски. Чудову закуску можна приготувати і вдома. Сьогодні ми підготували рецепт м'ясних в'ялених ковбасок, які ідеально підходять для цієї ролі.