Молитви за гармонію між людьми: терпіть і прощайте одне одного. Читайте душевно та з вірою в серце. Так, по вірі вам буде!

Як би вам не було важко в цьому житті, потрібно прощати один одного і якомога терпіти. Люди різні, багато слабких душевно і не можуть іноді зрозуміти, що роблять

Для гармонії

Терпіть один одного і прощайте один одного, якщо у когось із вас є образа на когось. Вибач, як Господь пробачив тобі. І над усіма цими чеснотами поклади любов, яка з’єднує їх усіх разом у досконалу єдність. Колосянам 3:13-14

Господи, бажання нашого серця – жити в гармонії та єдності один з одним. Зв’яжіть свою любов з нашими серцями, щоб ми могли жити разом у цілковитій єдності. Навчіть нас піклуватися про членів нашої сім’ї та прощати інших за їхні помилки. В ім’я Ісуса, амінь.

Для мудрості

Не повертайся спиною до мудрості, бо вона захистить тебе. Люби її, і вона охоронятиме тебе. Набуття мудрості – це наймудріше, що ви можете зробити! І що б ви не робили, розвивайте здоровий глузд. Приповісті 4:6-7

Боже, ми дякуємо Тобі за те, що якщо ми просимо мудрості, Ти даруєш її нам. Нам потрібне ваше розуміння. Бо ваші шляхи вищі за наші шляхи, і ваші думки вищі за наші думки. Ви бачите те, чого ми не бачимо. Побудьте серця нашої сім’ї щиро прагнути мудрості. Допоможіть нашій сім’ї розвинути здоровий глузд. Спрямовуйте наші кроки та дайте нам напрямок у всіх сферах нашого життя. Амінь.

Так, по вірі вам буде!

Сімейні молитви! Нехай вся сім’я помолиться за це разом

Для заохочення:

Моє тіло і моє серце знемагають; Але Бог – сила мого серця і моя доля навіки. Псалом 73:26

Господи, дякуємо Тобі за Твою стійкість. Ви ніколи не зазнаєте невдачі. Ви наша сила у скрутну хвилину. Боже, ми віддаємо Тобі наші турботи, тягарі та турботи цього дня. Дякую, що нам не потрібно боятися, тому що ви завжди поруч із нами. Підбадьорить наші серця сьогодні. Нагадай нам про твою люблячу доброту. В. Ім’я Ісуса ми молимо. Амінь.

Схожі статті

Плавлений сир не купую вже давно: готую його вдома за 30 хвилин. Легкий рецепт – виправдає ваші всі зусилля

Швидкий і простий рецепт ніжного та ароматного плавленого сиру із якісних інгредієнтів. Готування займе всього пів години, а результат - ніжний, смачний сир, який виправдає усі ваші зусилля.

Реперка alyona alyona весь час балансує, то скидаючи 20 кг, то набираючи знову: “Постійна боротьба протиріч”

Складається враження, що alyona alyona не переймається зайвою вагою і без комплексів вигулює купальники. Насправді ж в середині зірки відбуваються цілі баталії з приводу схуднення.

Чоловік Осадчої Горбунов розповів, як йому дається робота телеведучого: цілими днями репетиції та прогони

Юрій Горбунов поділився підготовкою до зйомок. Телеведучий розповів про важливість вивчення сценарію та обговорення деталей з режисером і костюмером та як виглядає життя за кулісами телеекрану.