Молитви за гармонію між людьми: терпіть і прощайте одне одного. Читайте душевно та з вірою в серце. Так, по вірі вам буде!

Як би вам не було важко в цьому житті, потрібно прощати один одного і якомога терпіти. Люди різні, багато слабких душевно і не можуть іноді зрозуміти, що роблять

Для гармонії

Терпіть один одного і прощайте один одного, якщо у когось із вас є образа на когось. Вибач, як Господь пробачив тобі. І над усіма цими чеснотами поклади любов, яка з’єднує їх усіх разом у досконалу єдність. Колосянам 3:13-14

Господи, бажання нашого серця – жити в гармонії та єдності один з одним. Зв’яжіть свою любов з нашими серцями, щоб ми могли жити разом у цілковитій єдності. Навчіть нас піклуватися про членів нашої сім’ї та прощати інших за їхні помилки. В ім’я Ісуса, амінь.

Для мудрості

Не повертайся спиною до мудрості, бо вона захистить тебе. Люби її, і вона охоронятиме тебе. Набуття мудрості – це наймудріше, що ви можете зробити! І що б ви не робили, розвивайте здоровий глузд. Приповісті 4:6-7

Боже, ми дякуємо Тобі за те, що якщо ми просимо мудрості, Ти даруєш її нам. Нам потрібне ваше розуміння. Бо ваші шляхи вищі за наші шляхи, і ваші думки вищі за наші думки. Ви бачите те, чого ми не бачимо. Побудьте серця нашої сім’ї щиро прагнути мудрості. Допоможіть нашій сім’ї розвинути здоровий глузд. Спрямовуйте наші кроки та дайте нам напрямок у всіх сферах нашого життя. Амінь.

Так, по вірі вам буде!

Сімейні молитви! Нехай вся сім’я помолиться за це разом

Для заохочення:

Моє тіло і моє серце знемагають; Але Бог – сила мого серця і моя доля навіки. Псалом 73:26

Господи, дякуємо Тобі за Твою стійкість. Ви ніколи не зазнаєте невдачі. Ви наша сила у скрутну хвилину. Боже, ми віддаємо Тобі наші турботи, тягарі та турботи цього дня. Дякую, що нам не потрібно боятися, тому що ви завжди поруч із нами. Підбадьорить наші серця сьогодні. Нагадай нам про твою люблячу доброту. В. Ім’я Ісуса ми молимо. Амінь.

Популярне

Схожі статті

У неї були шикарні володіння та всеукраїнська любов: де зараз Оксана Марченко, яка проміняла все на втечу

Оксана Марченко була однією з найвідоміших телеведучих в Україні, володіючи всіма атрибутами розкішного життя. Однак, усе це раптово змінилося, залишивши за собою питання: що сталося з Оксаною?

Квашені помідори: роблю по давньому рецепту 90 річної бабусі з українського села. Смачніше годі й шукати!

Квашені помідори – це улюблений делікатес багатьох поколінь. Завдяки природному процесу ферментації, вони набувають особливого смаку та аромату. 

“Просто втратила гроші, якщо чесно”: Оля Полякова кинула все та полетіла до Італії відпочивати без чоловіка

Українська співачка та блогерка Оля Полякова розповіла, як розважається без свого чоловіка. Знаменитість вирушила за кордон, але цю поїздку не планувала.