(Відео) Молитви Святим ангельським Силам, які захистять та сокрушать зло

Зосередьтеся на тому, що ви хочете. Вдумайтеся в слова молитви та постарайтеся подумки уявити дії, які відбуваються в молитві.

Дану молитву необхідно читати з вірою в серці та натхненням. Не обов’язково голосно або вголос, можна подумки повторювати слова цієї чудодійної молитви.

Відчуйте їх, щоб вам ніхто не заважав і сторонні звуки не відволікали вас.

Зосередьтеся на тому, що ви хочете. Вдумайтеся в слова молитви та постарайтеся подумки уявити дії, які відбуваються в молитві. Налаштуйтеся на те, що ви вірите, що молитва допоможе і захистить вас і вашу родину.

Уявіть, що Святі Ангельські Сили дали вас також силу перемогти зло. Не бійтеся нічого, просто вірте і повторюйте слова молитви та подяки Господу.

Відео: Молитви Святим ангельських Сил

Обов’язково прочитайте пости, які залишили в соціальних мережах:

“Дякую, Господи, за твою любов і милість.”

“Допоможіть нам у житті нашої про святі ангельські сили та допоможіть відрізняти правду від неправди, допоможіть перемогти зло! Амінь.”

“Дякуємо за допомогу в Ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа Амінь !!!”

“Господь і Бог мій дякую і славлю Тебе і Матір Божу і все Небесні Сили. Амінь.”

“Як я люблю цю молитву. Сердце моє всіх любить.”

“Для щастя людини потрібна гарна сильна богоугодна всепереможна молитва, до якої хочеться звертатися знову і знову як до чистого джерела, тільки руку простягни, але на жаль, не дивлячись на простоту, до цього потрібно прийти самому, хтось інший за нас цього не зробить!”

Популярне

Схожі статті

Не лише акторка, співачка та ведуча: Ксенія Мішина, Санта Дімопулос, Іванна Онуфрійчук є королевами краси

Красуні зустрічаються у всіх сферах – серед акторок, співачок, ведучих. Ми й не знали, що всі вони є титулованими королевами краси. Кого замолоду визнали найгарнішими?

Колишня дружина Дзідзьо заявила, що відсвяткувала розлучення з ним у ресторані: “Це було влітку 2021 року”

Колишня дружина Дзідзьо SLAVIA пригадала, як пішла святкувати розлучення у ресторані. Чому артистам не вдалося зберегти 20-річний шлюб та хто став причиною розладу?

Ніжна скумбрія у духовці всього за 30 хвилин: цей спосіб приготування став відкриттям навіть для свекрухи

Скумбрія - улюблена риба в Україні, яка має тисячі рецептів: смаження, консервування, випікання. Сьогодні ми хочемо приготувати цю рибу по-новому, вона буде ніжною та просто танути у роті!