Молитви про здоров’я, зцілення і від хронічного болю

Боже, мій Цілитель, я славлю Тебе, бо Ти вислуховував молитвам знедолених.

Молитва моєму превеликому цілителю

Дорогий Господь, я заявляю, то що Ти обіцяв, є спадщиною слуг Господа. Я далекий від гноблення хвороб – Не буду боятися. Ця хвороба, яка вразила мене, відпаде від мене через Тебе. Ніяке зброю, створене проти мене, не буде успішним. Моя віра буде стояти у Твоїй забезпеченні та благодаті, мій Великий Цілитель. Амінь.

Молитва від хронічного болю

Я молю Тебе, Вічний Бог, воюй з тим, що бореться зі мною, і звільни мене з цієї в’язниці страждань. Цей тиран хронічного болю вкрав будь подобу нормального життя і рухливості. Будь ласка, спаси мене від цього жахливого гніту. Я підіймаю очі на Тебе, бо тільки на Тебе я сподіваюся. Дякую Тобі за те, що ходиш зі мною в цьому вогні, моя допомога і мій порятунок. Амінь.

Молитва про зцілення від невиліковної хвороби

Боже мій, мій Цілитель, я славлю Тебе, бо Ти вислуховував молитвам знедолених. Я дякую Тобі за те, що Ти глянув з Твого святого неба, за те, що почув стогін цього в’язня невиліковної хвороби. Ви звільняєте приречених на смерть. Коли мене оточує страх, я дивлюся на Тебе, мій чудотворний Спаситель. Моя віра в Тебе не має кордонів. Будь ласка, дай мені позбавлення від цієї смертельної хвороби та благослови мене всім своїм здоров’ям. Амінь.

Молитва про здоров’я

Дорогоцінний Святий Дух, я дякую Тобі за те, що Ти перебуваєш в мені та що ця хвороба переможена, бо Ти для мене понад усе на світі. Дякую Тобі за хист світу і мужності. Я дякую Тобі за те, що та ж сила, яка воскресила Ісуса з мертвих, живе в мені, і я вірю Тобі, дорогий Дух, щоб дати життя моєму смертному тілу. Твоя суверенна рука – мій провідник, о Господь. Прийміть мене глибше в моїй вірі, оскільки я вірю в Тебе, у відновленні мого здоров’я. Амінь.

Популярне

Схожі статті

“До сліз”: Марічка Падалко розчулила кадрами з сімейного архіву, на яких її чоловік Єгор Соболєв і 3 дітей

Марічка Падалко поділились з аудиторією зворушливим відео, на якому батько-захисник проводить час зі своїми трьома дітьми, тим самим привітавши коханого зі святом Дня батька.

Людмила Барбір заявила, що у неї похитнулося здоров’я після конфузу в ефірі “Сніданку з 1+1”: “Тиск, серце”

Відома українська ведуча Людмила Барбір взимку цьогоріч потрапила у неприємну ситуацію. Знаменитість зізналась, як це вплинуло на її стан і здоров'я.

Ми з чоловіком підсіли на цю смакоту: м’ясо, яке можна їсти губами. Подаю будь-якого до гарніру

Свинина за цим рецептом виходить такою м'якою і ніжною, що її можна їсти губами. М'ясо з підливкою виходить дуже смачним і підходить під будь-який гарнір.