Молитви, щоб син звернувся до істини і пішов від аморальності і небезпеки

Господь, я молю, щоб мій син ясно побачив Ісуса таким, яким Він є насправді, і дозволь йому прийти до істини.

Молитва за неможливе

Повелитель століть, я приходжу до Тебе, просячи неможливого для мого сина. Він пішов далеко від нас, далеко від Тебе, в життя аморальності та небезпеки. Начебто він без надії, але з Тобою все можливо. Допоможи мені підбадьорити його і полюбити його, і віддати у Твої руки, щоб переконати його серце і викликати у Тебе голод і спрагу. Амінь.

Молитва про те, щоб син звернувся до істини

Божественний захисник, я засмучена і збита з пантелику руйнівними рішеннями, які приймає мій син. Господь, я молю, щоб мій син ясно побачив Ісуса таким, яким Він є насправді, і дозволь йому прийти до істини. Господи, допоможи мені підтримувати спілкування, дати йому зрозуміти, що він любим мною і, що більш важливо, Ти. Нехай Твоя любов поверне його. Амінь.

 ""

Молитва про спокуту сина

Боже, я молю про спокуту мого сина. Мене турбує, що він руйнує своє життя, але допоможи мені бути ніжним, навіть коли мене лякає його поведінку. Нехай навіть в моїй печалі мої слова і дії засновані на надії, а не на гніві. Допоможіть мені знайти способи ефективно підбадьорити її Твоїм Словом, і нехай він побачить Твою радість в моєму житті. Амінь.

Молитва про руйнування стіни

Святіший, мій син сповнений рішучості йти своїм шляхом і проводити весь свій час з людьми, які спонукають його прийняти новий образ життя – спосіб життя, який не відповідає Твоєму Слову. Він прагне йти своїм шляхом. Допоможіть зруйнувати цю стіну, яка стала між нами. Допоможіть мені втілити Твою любов і характер стосовно нього, щоб він був притягнутий до Вас. Амінь.

Популярне

Схожі статті

Лілія Ребрик після хрещення показала обличчя крихітки: чи схожі сестри між собою та хто з них мамина копія

Сім'я Лілії Ребрик та Андрія Дикого завжди викликала захоплення серед шанувальників. І нещодавно Лілія знову поділилась зворушливими фотографіями своїх доньок, включаючи найменшу, яку вже похрестили.

Закусок багато не буває: огірки по-корейськи — знаменита страва кімчі. Це не лише смачно, а ще й корисно

Коли справа доходить до корейської кухні, багато хто експериментує з різноманітними стравами, щоб відчути екзотичні смаки та нові кулінарні враження. Але на першому місці — знаменита кімчі з огірків.

Українська Південна Пальміра не гірше Мальдівів: Леся Нікітюк приїхала в Одесу й приголомшила своїм виглядом

Леся Нікітюк ніколи не відмовляє собі похизуватися своїми принадами та зробити цікаві фото з міст, де вона буває по роботі або просто відпочиває.