Молитви благословення і подяки. Моліться з вірою!

Небесний Отець, так багато людей проводять дні та ночі голодними, але у нас в цьому будинку постійний запас їжі, і я хочу подякувати Тебе.

Молитва Благословення

Про Господи, дякую Тобі за благословення, які Ти щедро дарував нам. Так зостануться ваші благословення на їжу і воду, які ми збираємося прийняти. Нехай кров Ісуса очистить все, що може отруїти їжу і викликати у нас хвороби. Чи можемо ми залишити цей стіл, відчуваючи себе повними енергії, щоб ми могли виконувати звичайні обов’язки на славу вашого імені. В ім’я Ісуса я вірю і молюся, амінь.

Молитва подяки

Небесний Отець, так багато людей проводять дні та ночі голодними, але у нас в цьому будинку постійний запас їжі, і я хочу подякувати Тебе. Дякую за обід, який нам сьогодні належить. Коли ми їмо, робім це з вдячністю в наших серцях. Вибачте нам за те, що ми скаржимося і не цінуємо ваше провидіння. Нехай їжа підживлює наші тіла, щоб у нас була енергія для досягнення наших цілей в цьому світі. В ім’я Ісуса ми молимося, амінь.

Сімейна молитва перед їжею

Господь, ми підходимо до Твого престолу всією сім’єю, щоб подякувати Тобі за твою любов до нас. Дякую за їжу, яка перед нами. Під час їжі згадаймо про вашу доброту стосовно нашої сім’ї. Господи, дозволь енергії, яку ми отримуємо від цієї трапези, використовуватися для того, щоб прославляти Твоє ім’я. В ім’я Ісуса ми молимося, амінь.

Спогад про вашу любовну молитву

Дорогий Бог, коли ми сідаємо за трапезу, нехай нам нагадають про Вашу безумовної любові до нас. Допоможіть нам поділитися цією любов’ю за цим столом, і коли ми закінчимо обідати, вирушмо туди та поділимося цією любов’ю з рештою світу. Надсилайте наші бесіди прямо зараз, щоб ми могли зміцнювати один одного на славу вашого великого імені. В ім’я Ісуса ми молимося, амінь.

Популярне

Схожі статті

Коли Івана Купала 2024 в Україні: дата збіглася з великим церковним святом – що це означає і які є заборони

Івана Купала – переносення дати, коли тепер Україна святкує давнішнє обрядове свято, яке бере свої історичні корені ще до християнства. Які традиції, забобони та повір'я ми маємо.

Як виглядає жінка, що народила Лізу і Гаррі Галкіних: це не Алла Пугачова, а сурогатна матір, якій заплатили

Хто був сурогатною мамою для зіркового подружжя Алли Пугачової та Максима Галкіна: як виглядає жінка, яка ощасливила пару двійнятами - Лізою та Гаррі.

Alyosha записала купу дуетів із Дарвіном й іншими чоловіками: чому ніколи не співає разом із Тарасом Тополею

Олена Тополя відмовилася від використання сценічного псевдоніма Alyosha й воліє, щоб її називали справжнім іменем. Та і в старому, і в новому іміджі зірка співає дуетом виключно не з Тарасом.