Молитви про захист ненародженої дитини і вагітності високого ризику

Дорогий Бог, я приходжу до Вас сьогодні з проханням захистити мою дитину, коли він ще перебуває в утробі матері, до того моменту, коли він або вона народяться і стануть дорослими.

Молитва про захист ненародженої дитини

Дорогий Бог, я приходжу до Вас сьогодні з проханням захистити мою дитину, коли він ще перебуває в утробі матері, до того моменту, коли він або вона народяться і стануть дорослими. Ніяке зброю, створене проти цього ненародженої дитини, не буде успішним, і я відкидаю будь-яку мову, який буде виступати проти моєї дитини, коли він або вона виросте у дорослого. В ім’я Ісуса я вірю і молюся, амінь.

Молитва про вагітність високого ризику

О Господи, мій Бог, лікарі назвали цю вагітність вагітністю високого ризику. Але батько, ти обіцяв нам цю дитину. Неважливо, що написано в медичному висновку, важливо те, що ви обіцяли. У Вашому слові сказано, що плід моєї утроби благословенний, і я твердо стою в цих словах. Я скасовую та анулюю всі негативні слова, які були сказані під час цієї вагітності в ім’я Ісуса. Ми не помремо, але будемо жити, щоб проголошувати славні діла Божі. В ім’я Ісуса, амінь.

Молитва, що благословляє

Небесний Батько, у Твоєму слові сказано, що діти – це дар Господа. Я прийшов до вас сьогодні, щоб подякувати Вам за цей прекрасний подарунок. Це не тому, що ми хороші люди, а тому, що Ти хороший батько. Батько, я благословляю свою дитину і мене. Нехай Ти оточив нас прихильністю і любов’ю, як щитом. Нехай кожен етап вагітності принесе з собою свою частку благословення. Нехай ми будемо благословенням для цього будинку, батько. В ім’я Ісуса, амінь.

Молитва про мету народження дитини

Господь Бог Всемогутній, ми все тут з певною метою. Цей ненароджена дитина з’явиться в цьому світі через кілька місяців з певною метою. Він або вона не випадковість. Господи, встанови мети, які ти переслідуєш для нашої дитини. Дозвольте всьому, що не відповідає Вашим планам щодо цієї дитини, в ім’я Ісуса перешкодити. Допоможіть нам навчити нашу дитину тому, що відповідає Вашому слову. Покажи нам, як виховати цю дитину на славу і честь Твого імені. В ім’я Ісуса, амінь.

Популярне

Схожі статті

Коли Івана Купала 2024 в Україні: дата збіглася з великим церковним святом – що це означає і які є заборони

Івана Купала – переносення дати, коли тепер Україна святкує давнішнє обрядове свято, яке бере свої історичні корені ще до християнства. Які традиції, забобони та повір'я ми маємо.

Як виглядає жінка, що народила Лізу і Гаррі Галкіних: це не Алла Пугачова, а сурогатна матір, якій заплатили

Хто був сурогатною мамою для зіркового подружжя Алли Пугачової та Максима Галкіна: як виглядає жінка, яка ощасливила пару двійнятами - Лізою та Гаррі.

Alyosha записала купу дуетів із Дарвіном й іншими чоловіками: чому ніколи не співає разом із Тарасом Тополею

Олена Тополя відмовилася від використання сценічного псевдоніма Alyosha й воліє, щоб її називали справжнім іменем. Та і в старому, і в новому іміджі зірка співає дуетом виключно не з Тарасом.