Молитви про терпіння, смирення і розумінні, щоб пройти важкі часи

Господи, допоможи мені проявити терпіння з великим розумінням, тому що людина, яка запальний, виявляє дурість.

Молитва про мудрість

Праведний Бог, я знаю, що я повинен довіряти Тобі всім своїм серцем, і я знаю, що я не повинен покладатися на своє власне розуміння, тому що шлях, який я виберу, приведе мене до шляху руйнування. Нерозумно дозволяти своєму серцю направляти мій шлях, тому я довіряю своє життя Твоїм рукам. Я молюся, щоб я ніколи не сумнівався в Тобі та Твоїй мудрості, замість цього я визнаю Тебе на всіх своїх шляхах, щоб Ти міг дарувати мені терпіння і спрямовувати мої шляхи відповідно до свого словом. Амінь.

Молитва про розуміння

Бог мудрості, я кличу до Тебе і знаю, що Ти відповіси мені та розкажеш мені великі та незвідані речі, яких я не знаю. Я дякую Тобі за Божественне розуміння, що відкриває мені те, чого я не розумію. Я молюся про терпіння і розуміння у всіх сферах мого життя: на роботі, в будинку, в стосунках – у всьому. Я дякую Тобі за те, що ти дозволив мені бачити такі речі, як Ти. Амінь.

 ""

Молитва про терпіння

Господи, допоможи мені проявити терпіння з великим розумінням, тому що людина, яка запальний, виявляє дурість. Я молюся, щоб тут, на Землі, я відбивав Тебе всіма способами та щоб Твоє розуміння визначало мою поведінку. Дозвольте терпінню проникнути в моє серце, щоб я міг проявити терпіння Бога до навколишнього. Дозвольте Твоєму розуміння сформувати мене як людини, щоб я міг досягти та зрозуміти тих, хто в Тобі потребує. Амінь.

Молитва про допомогу

Святий Боже, я молю, щоб я упокорив себе прямо зараз. Хоча Ти дав мені можливість мислити логічно, практично та інтелектуально, Ти знаєш все. Точно так же, як я не знаю стежки вітру або того, як тіло формується в утробі матері, я не можу зрозуміти творіння Тебе – Творця всього – з моїми власними знаннями. Ваші справи вимагають одкровення і божественного розуміння, тому допоможіть мені в цій сфері моєму житті та дайте мені терпіння і розуміння. В ім’я Ісуса, амінь.

Схожі статті

Цей сніданок раз на тиждень готую обов’язково: тортилья з консервованою рибою + салат з грибами — на додачу

Девіз цього сніданку: "Максимально швидко, максимально смачно!" Пропонуємо вам дуже смачний рецепт зі звичайних продуктів для того, щоб зарядити свій організм енергією зранку й на весь день.

300 г м’ясного фаршу + лаваш: апетитні рулетики на сніданок, обід чи вечерю. Готую лише так, бо дуже смачно

Смачні рулетики з лаваша та м'яса дуже просто приготувати вдома. А для начинки можна взяти не лише м'ясний фарш, але й будь-які улюблені продукти.

Діти стали вчиться краще, щоб я частіше готувала цей десерт. А знайомі просять рецепт: простий торт “Пагорб”

Для приготування смачного десерту не обов'язково брати дорогі та складні продукти. Смаколик можна приготувати з найпростіших інгредієнтів. Сьогодні ми підготували рецепт шоколадного торта "Пагорб".