День весняного рівнодення – 20 березня. Що повинні знати метеозалежні люди

Author name 17 March 2021 в 14:03

Поделитесь этой статьей

Рівнодення
Рівнодення

На нашій планеті буває два щорічних рівнодення: одне навесні і одне восени. Весняне рівнодення припадає на 20 березня кожного року.

Слово рівнодення утворено від двох латинських слів – aequus (рівний) і nox (ніч). Це означає, що ми можемо насолоджуватися однаковим часом ночі та денним світлом.

На нашій планеті буває два щорічних рівнодення: одне навесні та одне восени. Весняне рівнодення припадає на 20 березня кожного року.

Весняне рівнодення – час відродження всього життя. Оскільки зима поміщає нас в більш темну життя, ми радіємо більшій кількості сонячного світла. Оскільки все життя залежить від сонця, ви можете уявити енергію святкування в цей час року для всіх живих істот. Співають птахи, розпускаються квіти, танцюють бджоли, народжуються дитинчата всіх видів.

У стародавні часи під час весняного рівнодення відбувалися ритуали, і люди очищали стару енергію. Звідси наша традиція – генерального прибирання! Ми відчуваємо себе більш енергійними та хочемо посіяти насіння бачення в нашому житті або в наших садах. Ми можемо відчути бажання відкрити вікна, очистити їх і підготуватися до нового, більш теплого і яскравого сезону. Ми можемо будувати плани, щоб більше виходити на вулицю, розробити план здоров’я для себе або поставити нові цілі як в особистому, так і в професійному плані.

 "В "
Рівнодення

Існує сезонна наука про різні впливи на наше тіло і розум, про які ми всі можемо більше пам’ятати при переході від сезону до сезону. Фактично, це може вплинути на будь-які живі істоти.

Сезонні зміни, включаючи збільшення кількості світла, є сигналом для тварин, рослин і людей про зміну пір року. У деяких людей зміна сезонів може викликати зміну настрою. Під час зимового переходу у багатьох розвивається сезонне афективний розлад. Деякі експерти вважають, що більш короткі дні з меншою кількістю сонячного світла порушують внутрішній годинник організму, викликаючи втрату енергії та відсутність блиску для життя.

Наприклад, як повідомляє livescience.com, в довгі зимові дні насінники сибірських хом’яків збільшуються майже в 17 разів за короткі дні. І є свідчення того, що співучі птахи, які живуть поруч з джерелами штучного світла, починають співати, щоб залучити партнерів, а також відкладати яйця раніше навесні, ніж їх побратими в місцях, де вночі залишається темно.

 "В "
Рівнодення

Як цей або будь-який інший сезонний зрушення може вплинути на вас?

Цілісна система здоров’я людини постійно намагається підтримувати функціональний баланс, особливо під час адаптивних змін, які можуть викликати зрушення і навіть стрес для тіла і розуму.

Чим більш серйозним є зміна навколишнього середовища, тим більше енергії нам потрібно, щоб бути в змозі адаптуватися і підтримувати належне функціонування. Коли ми переходимо від гарячого до холодного, ми відчуваємо зміни в наших слизових оболонках носа і легенів (це може вплинути на наше дихання), наші кровоносні судини в периферичних тканинах (руки та ноги) звужуються, що може сприяти короткочасного збільшення артеріальний тиск.

Навіть основний pH (наскільки кислим або основним є наше тіло) може бути збільшений, і все це може вплинути та, можливо, поставити під загрозу кисень і харчування наших тканин по всьому тілу. Якщо ці умови порушені, ми бачимо фізіологічні зміни в тканинах, які можуть вплинути на те, чи можуть ці тканини виконувати свої належні функції.

Може посилитися больова чутливість, у нас може виникнути задишка, травні тканини можуть погано засвоювати, імунна функція може бути знижена. Ніколи не забувайте, що наш мозок є такою ж частиною нашої фізіології, як наші м’язи, кістки та інші органи.

Професійні лікарі пропонують на весну наступне: “Хоча ми всі дуже чекаємо весни прямо зараз, температура може здаватися тепліше, ніж ми звикли, але не кидайте куртку і рукавички. По можливості частіше виходьте на вулицю, поки погода поступово стає тепліше. Перехід від мінус 20 градусів до плюс 20 градусів сильно впливає на організм, ніж якщо ви робите це поступово.

Цікаво, що найвищий сезон для онлайн-знайомств доводиться на розпал зими. Але мати-природа могла б вказати, що навесні, коли птахи співають і бджоли запилюють, люди, ймовірно, будуть більш щасливими та більш сприйнятливими до любові та радості.

Одне дослідження показало, що в сонячну погоду жінки з більшою ймовірністю дадуть чоловікам свої номери телефонів, коли вони до них наблизяться на вулиці. Також виявлено, що макиавеллистские особистості отримували більше позитивних відгуків від жінок, до яких вони наближалися в похмуру погоду, а це означає, що маніпулятивним людям більше пощастило в романтичному плані, коли темно. І тому, можливо, більш сонячні часи зроблять нас більш проникливими та з меншою ймовірністю стануть жертвами оманливих особистостей.

Зі збільшенням кількості світла, коли він потрапляє на сітківку, проникає в шишко видну залозу та уповільнює вироблення мелатоніну, ми можемо помітити зміну в тому, як ми себе почуваємо, і в енергії, яку ми маємо. Коли рівень мелатоніну зменшується, і світло починає впливати на мозок, ми можемо отримати легку “пружину” в наших кроках, ми станемо більш пильними та відчуваємо збільшується почуття щастя. Свіже повітря, аромати та візуальні прояви цвітіння і народження – це приємні відчуття, коли ми поглинаємо їх своїми почуттями.

Рівнодення нагадує нам, що, хоча ми можемо сприймати світло і темряву як окремі, вони існують тільки завдяки один одному. Коли ми приймаємо цю ідею цілісної єдності, ми можемо усвідомлено зв’язуватися з собою, тілом, розумом і серцем, і постійно мінливим досвідом, який у нас є.

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей